Şampuana Şeker Ekleyin Farkı Görün!


sampuana şeker ekleyin

Herkes parlak, sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olmak istiyor. Günümüzde saçınızı daha sağlıklı hale getirecek tonlarca ürün var. Ama bu işi bir kesme şekerle de halledebilirsiniz. Şampuana şeker ekleyin farkı görün!

Saçınız için birçok ürün kullanıyorsunuz peki ya kafa derisini düşünüyor musunuz? Saç bakımında en çok göz ardı edilen nokta kafa derisi…. Kafa derisinin sağlıklı olması sizi sağlıklı ve parlak saçlara ulaştırır. O yüzden kafa derinizin sağlığına de en az saçınızın sağlığı kadar değer vermelisiniz!

Balyaj mı Ombre mi? Hangisini Yaptırmalı?

KAFANIZ ÖLÜ DERİ HÜCRELERİYLE DOLU

Kafa deriniz de aynı yüzünüzdeki ya da vücudunuzdaki gibi ölü deri hücreleriyle dolu. Bu ölü hücreler kafanızın kaşınmasına sebep olabilir. Aynı zamanda saçınızı olmasını istediğinizden daha sağlıksız gösterir. Oysa hepimiz sağlıklı saçlara kavuşmak için bakım ürünlerine tonlarca para verirken kafa derimizin ne halde olduğunu pek de umursamayız.

Peki ölü hücrelerin kafanızdan gitmesini nasıl sağlayabilirsiniz?

Saçınızda Aspirin – Karbonat Mucizesi

Saç Kesimi İnsanı Bu Kadar mı Değiştirir?

ŞEKERDEN PEELİNG HİZMETİ ALIN

Bunun için tek yapmanız gereken şampuanınıza şeker eklemek! Tıpkı suratınızı peeling yapar gibi, kafa derinizin de ovalanmaya ihtiyacı var. Şampuana biraz şeker eklediğinizde doğal bir ovalama efekti  sağlamış olursunuz.

Üstelik uygulaması da çok kolay. Şampuanı elinize dökün ve içine bir yemek kaşığı kadar şeker karıştırın. Hemen saçınızı ovalamaya başlayın. Şekerli şampuan ile ovaladığınız saçınızı suyla duruladığınızda ölü derilerden kurtulacaksınız.

Yani pahalı ürünlere ihtiyacınız yok! 4-5 yıkamada bir şampuanınıza şeker ekleyin yeter.

4 Adımda Baklava Nasıl Kesilir?

Adet Sancısından Kurtulmanın Yolu

 

İnsülin Direncine Karşı Bitkisel Çay

insülin direncine karşı

Hacamat Nedir? Yararları Nelerdir? Zararı Var mıdır?

Adet Sancısından Kurtulmanın Yolu

 

Misel Su ile İkisi Bir Arada: Makyaj Temizleme + Nemlendirme

misel su

 

Her Gün 5 Saniye Bu Noktaya Basın! Mucizeyi Yaşayın!

akupunktur noktaları

Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.