Saçınızda Aspirin ve Karbonat Mucizesi


saçınızda aspirin karbonat mucizesi

Saçınıza canlılık, parlaklık kazandırmak, kepeklerden kurtulmak ve saç dökülmesini azaltmak için aspirin ve karbonat ile bakım maskesi yapın.

Karbonat aspirin maskesi saç diplerinizde ve saç derisindeki gözeneklerin açılmasını sağlar ve bu şekilde saçınızın daha fazla oksijen almasına yardımcı olursunuz. Saçın daha çok oksijen alması da, daha parlak, daha canlı, daha az dökülen ve kepeksiz saçlar demektir.

Gerekli malzemeler

1 Bardak Sıcak Su
30 Adet Aspirin
1 Yemek kaşığı karbonat

Aspirin Karbonat Maskesi Nasıl Yapılır?

1 bardak sıcak suyun içerisine 30 adet aspirini ekleyerek erimesini sağlayalım. Aspirinler eridikten sonra 1 yemek kaşığı karbonatı ilave ederek ılık olana kadar bekleyelim.

Nasıl Uygulanır?

Saçlarınızı yıkadıktan sonra, kurutmadan, saç diplerinize bu karışımı masaj yaparak uygulayalım. Uyguladıktan sonra 10 – 15 dakika kadar bekleyelim. Daha sonra ılık suyla saçımızı durulayarak temizleyelim.
Bu karışımı düzenli olarak kullandığınızda, saç diplerinde, saç derisinde bulunan şampuan – sabun kalıntılarından ve varsa kepeklerden arınmış olacaksınız. Ayrıca daha parlak ve canlı saçlara sahip olmanın yanı sıra, bu bakım maskesi saç dökülmelerini de azaltacaktır.

saç maskesi, kepekten kurtulma, saç nasıl parlar, saç dökülmesini engellemek, saça canlılık kazandırmak


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe