Beyaz Saçtan Patates Kabuğu ile Kurtulun


Beyaz Saçtan Patates Kabuğu ile Kurtulun

Beyaz saç kadınların en büyük derdi. Anca bu dertten patates kabuğu ile kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz? Kadınların en büyük derdi beyaz saçlar… Hele de saçınız çabuk uzuyorsa, dipten görünen beyazlar insanı deli eder. Neredeyse 20 günde bir boyatmak zorunda kalırsınız. Hem maddi olarak hem sağlık açısından sık sık saç boyatmak iyi değil. O zaman ne yapalım? Nenelerimizden kalan patates kabuğu formülünü uygulamaya ne dersiniz? Bu formül ile saçlarınızın beyazlamasını bir nebze olsun durdurabiliyorsunuz. İşte saç beyazlamasını engellemek için doğal formül

Saç Beyazlamasını Önlemek İçin Ev Yapımı Patates  Kabuğu Formülü

5 adet patatesi soyun. Kabuklarını bir tencereye koyun.

Tencerenin içine 2 fincan soğuk su ekleyerek kısık ateşte kaynatın. Kaynadıktan sonra 5 dakika daha ateşte bırakın ve sonra altını kapatın.

Soğuduktan sonra patates kabuklarını içinden alın. Tencerede kalan suyu bir kavanoza koyun. İsterseniz içine güzel koku vermesi için doğal yağlardan birkaç damla damlatabilirsiniz. Kavanozun kapağını sıkıca kapatın.

Bu suyu yıkadıktan sonra saçınıza sürün.

Düzenli kullanımda saçınızdaki beyazların azaldığını göreceksiniz.

 

4 Adımda Baklava Nasıl Kesilir?

nihal candan'ın kocası

 

İnsülin Direncine Karşı Bitkisel Çay

insülin direncine karşı

Hacamat Nedir? Yararları Nelerdir? Zararı Var mıdır?

nihal candan'ın kocası

 

Misel Su ile İkisi Bir Arada: Makyaj Temizleme + Nemlendirme

misel su

 

Her Gün 5 Saniye Bu Noktaya Basın! Mucizeyi Yaşayın!

akupunktur noktaları

Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.