Mehmet Ali Erbil’in Sağlık Durumu Can Sıkıcı


Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu

Bir aydır yoğun bakımda olan şovmen Mehmet Ali Erbil’in kardeşi Yeşim Erbil şovmenin son durumu hakkında bilgi verdi. Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu can sıkıcı…

Mehmet Ali Erbil’in doktor kardeşi doktor kardeşi Yeşim Erbil “Can sıkıcı haber veriyorum. Tekrar solunum cihazına bağlandı…” diyerek ünlü şovmenin sağlık durumu hakkındaki gelişmeleri aktardı.

KIRILAN KABURGALARI AKCİĞER ZARINI YIRTTI

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, bir ay önce evinde düşmüş ve kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuştu. Acilen hastaneye kaldırılmış ve ameliyata alınmıştı.

Ameliyat sonrası yoğun bakıma alınan Mehmet Ali Erbil, 26 ekimde uyandırılmıştı. Ancak bu kez de 16 yıldır tedavi gördüğü kaçış sendromunun yol açtığı septik şok reaksiyonu baş gösterdiği için yeniden uyutulmuş ve tedavisine yoğun bakım ünitesinde devam edilmişti.

SON DURUMU CAN SIKICI

Erbil’in son durumunu doktor kardeşi Yeşim Erbil, anlattı:

“Can sıkıcı haber veriyorum. Geçen hafta solunum cihazından ayrıldığı haberini vermiştik, bu haberi biraz bekleyip verdik sizlere çünkü yoğun bakımda sürpriz gelişmeler olabilir diye. 4 gün kendi solunumu ile kalabilmesi bizi çok sevindirmişti sizleri de tabi. Ancak dün akşam durum tamamen tersine döndü ve solunumu bozuldu ve cihaza bağlandı. Yine beklemedeyiz, inşallah bu kadar ağır olaylara vücudu direnç gösterir.”


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe