Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç: Evet, Söylentiler Doğru!


Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç beklenen açıklamayı yaptılar. Evliliklerini sonlandırma kararı aldıklarını kamuoyuna açıkladılar.

Demet Özdemir ve Oğuzhan koç geçen yıl Ağustos ayında rüya gibi bir düğünle evlenmişlerdi. Ancak evliliklerinin üzerindeki kara bulutlar çok geçmeden başladı. Sürekli Demet Özdemir’in evi terk ettiği haberleri ortada gezse de çift bu haberleri hep yalanladı. Ancak bir süredir yüzükleri çıkardıkları da gözlerden kaçmıyordu. Son olarak Demet Özdemir’in eşi Oğuzhan Koç’un yeni filminin galasına gitmemesi söylentileri tam anlamıyla doğrular nitelikteydi.

Müge Anlı’nın kızının son halini gördünüz mü?

DEMET ÖZDEMİR VE OĞUZHAN KOÇ SÖYLENTİLERİ DOĞRULADI

Nitekim de galadan hemen sonra çift bir açıklama yaparak evliliklerini yürütemediklerini ve bu nedenle ayrılma kararı aldıklarını belirtti.

Çiftin yaptığı açıklama şöyle:

“Evliliğimizi bir süredir yürütemediğimizi görüp sona erdirme kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın, ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor; onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas şekilde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz.”

İşte Cüneyt Arkın’ın hiç görüşmediği kızı!

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.