Kibariye Sahneden Çok Kötü Düştü (VİDEO)


kibariye

Mersin’de sahne alan Kibariye hayranı yüzünden sahneden aşağı düştü. Ünlü şarkıcı, hastanede tedavi altına alındı

Kibariye, Mersin’de Romanların yaşadığı Turgut Reis Mahallesi’nde Romanlar Buluşması’nda sahneye çıktı. Konserin ilerleyen dakikalarında talihsiz bir olay yaşandı.

KİBARİYE DÜŞTÜ

Sahneye atlayan kişiyi Kibariye’den uzaklaştırmak için müdahalede bulunan güvenlik görevlisi bu sırada Kibariye’ye çarptı ve şarkıcı çarpmanın etkisiyle sahneden düştü.

Kibariye, düşmenin ardından hemen sahneden çıkarıldı ve sağlık ekipleri tarafından müdahale edildi. Sanatçının durumu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, görgü tanıkları tarafından verilen bilgiye göre Kibariye bilincinin açık olduğu ve tedavisi için hastaneye kaldırıldığı belirtildi.

Konsere katılan hayranları, olayın ardından endişe içinde kaldı ve sanatçının sağlık durumu hakkında bilgi almak için beklemeye başladı.

Kibariye’nin menajeri ise olayla ilgili bir açıklama yaparak, sanatçının durumunun iyi olduğunu ve tedavisi için gerekli tüm önlemlerin alındığını söyledi.

Olayın ardından Kibariye’ye geçmiş olsun dileklerini ileten hayranları, sanatçının en kısa sürede sağlığına kavuşmasını umut ediyor.

Şeyma Subaşı Evlendi! İşte Gelinliği


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.