Veee Şeyma Subaşı Evlendi! İşte Gelinliği!


şeyma subaşı evlendi

Şeyma Subaşı evlendi. Nikah fotoğrafları sosyal medyadan yayınlandı.  Birden fazla gelinlik giydi. Giydiği gelinlikler tartışma konusu oldu.

Ünlü Türk sosyal medya fenomeni ve televizyoncu Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlendi. 2021 yılında Ibiza’da Alsaloussi’den evlenme teklifi alan Subaşı, 2023 yılında Fas’ta dünya evine girdi.

şeyma subaşı evlendi

ŞEYMA SUBAŞI EVLENDİ

Şeyma Subaşı, Fas’ın Marakeş şehrinde dünya evine girdi ve evlendikten sonra yaptığı ilk iş sosyal medyada soyadını değiştirmek oldu. Sadece 15 kişiyi davet eden çiftin düğün törenine Şeyma Subaşı’nın ablası Kübra Açıl davet edilmedi. Subaşı, ablasının kendisine hamileliği sırasında yeterince destek vermediğini söylemişti. Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi, ilişkilerinde inişli çıkışlı dönemler yaşamış olsa da nihayetinde mutlu bir sona ulaştılar.

şeyma subaşı evlendi

ABLASI DÜĞÜNE KATILMADI

Kardeşi Kübra Açıl’ın düğüne katılmamasıyla ilgili olarak, Şeyma Subaşı daha önce yaptığı bir açıklamada, bazı insanların kendisi için özel olmadığını düşündüğünü belirtmişti. Ancak, ablasının da katılmadığına açıklamasında üzüldüğünü ve onu davet ettiğini söylemişti.

Bu ayakkabı kaç liradır Allahaşkına?

Ayrıca, Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi’nin ilişkisi inişli çıkışlı geçmişti. İbiza’da aldığı evlilik teklifinden sadece 24 gün sonra ayrılan Subaşı, zor günleri geride bırakarak nikah masasına oturdu.

şeyma subaşı evlendi
şeyma subaşı evlendi

Şeyma Subaşı’nın hamile olduğu iddiaları da evlilik haberinin ardından gündeme gelmişti. İddialar, çiftin evlilik tarihini öne çekmesinin nedeni olarak gösterilmişti. Başlangıçta hamile olmadığını açıklayan Subaşı, daha sonra hamile olduğunu doğrulamıştı.

şeyma subaşı evlendi

Sonuç olarak, Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi, Marakeş’teki düğün töreninde evlenerek dünyaevine girdi. Çift, sadece yakın aile ve arkadaşlarıyla birlikte mutlu günlerini kutladı. Ayrıca, ablası davetli listesinde olmayan Subaşı, geçmişte yaşanan bazı olayların aralarının açık olduğu iddialarını yalanladı.

BİRDEN FAZLA GELİNLİK GİYDİ

Şeyma Subaşı’nın nikahta giydiği sade gelinlik çok sayıda yorum aldı. Çoğunluk tarafından çok sade bulunan gelinlik eleştiri yağmuruna tutuldu.

Ancak Subaşı daha sonra düğünde giydiği gelinlikle olumlu puan aldı. After party’de giydiği beyaz elbiseler de genelde beğenildi.

ütülemeden ütülü gibi

ütülemeden ütülü gibi

ütülemeden ütülü gibi

şeyma subaşı evlendi ütülemeden ütülü gibi ütülemeden ütülü gibi ütülemeden ütülü gibi    ütülemeden ütülü gibi

Şeyma Subaşı’nın    Acun Ilıcalı ile evlenirken giydiği gelinlik de tartışma yaratmıştı.

şeyma subaşı acun düğün


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.