Hande Erçel’in Ayakkabısı Kaç Lira?


Hande Erçel'in ayakkabısı

Hande Erçel’in Ayakkabısı Kaç Lira?

Hande Erçel ve sevgilisi Hakan Sabancı İtalya’da tatil yaparak, lüks konaklama yerlerinden paylaştıkları fotoğraflarıyla sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

hande erçel'in ayakkabısı

Hande Erçel’in Instagram hesabından paylaştığı, ayaklarının göründüğü yüksek standartlı otel odasında çekilen fotoğrafı viral oldu ve herkesin dilindeydi.

hande erçel'in ayakkabısı

Çift, Bologna’da konaklamalarının ardından Floransa’da Four Seasons Hotel Firenze’de kalmayı tercih ettiler ve bu otel gecelik 120.000 TL’ye mal oldu. Daha önce Kim Kardashian, Justin Bieber ve Julia Roberts gibi uluslararası yıldızları ağırlayan bu otel, oldukça lüks bir seçimdi.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Söylentileri Doğruladı

HANDE ERÇEL’İN AYAKKABISI KAÇ LİRA?

Hande Erçel, tatillerinden sık sık sosyal medya hesaplarında paylaşımlar yaparken, 5306 TL’ye aldığı elbisesi, 35 bin 900 TL’ye aldığı çantası, 33 bin 500 TL’ye aldığı ayakkabısı ve 8 bin TL’ye aldığı gözlüğüyle birlikte 300 bin TL’lik günlük kıyafetleriyle de dikkatleri üzerine çekti. 30 milyon takipçisi olan güzel oyuncunun bu kıyafetiyle yaptığı paylaşım ise 2 milyon beğeni ve on binlerce yorum aldı.

hande erçel'in ayakkabısı hande erçel'in ayakkabısı hande erçel'in ayakkabısı


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.