Filiz Akın’a Benzemek için 10 Ameliyat Oldu: İşte Son Hali!


filiz akın'a benzemek için

Filiz Akın’a benzemek için 10 Ameliyat olan Seyhan Soylu’nun son durumunu merak ediyor musunuz?

Seyhan Soylu’nun Mucizevi Dönüşümü: 10 Ameliyat ve 1 Milyon Lirası

filiz akın'a benzemek için
filiz akın’a benzemek için

Seyhan Soylu, son zamanlarda geçirdiği 10 estetik operasyonla gündemde. Yeşilçam’ın efsanevi oyuncusu Filiz Akın’a benzemek için bıçak altına yatan Soylu, 8 saat süren operasyonlar için tam 1 milyon lira harcadı. Bu mucizevi dönüşüm, herkesi şaşkına çevirdi.

FİLİZ AKIN’A BENZEMEK İÇİN 10 AMELİYAT VE 1 MİLYON LİRA

Değişim Süreci:

Soylu, 60 kilo verdikten sonra yüzünde oluşan deformasyonlardan rahatsızlık duyuyordu. Bu nedenle bir değişim sürecine girmeye karar verdi. Sosyal medya hesabından takipçileriyle bu süreci paylaşan Soylu, tam 10 ameliyat geçirdiğini duyurdu.

filiz akın'a benzemek için

Ameliyatlar:

Soylu’nun geçirdiği ameliyatlar arasında kaburga operasyonu, göğüs silikonu, karın germe, dudak kaldırma, dudak mesafesini kısaltma, yanaktan yağ aldırma, çene kaldırma, yanak kaldırma, burun, kol ve koltuk altı toparlama ile şakaklara yağ sıkma yer alıyor.

Müge Anlı’nın Kızının Son Halini Gördünüz mü?

Filiz Akın Hayranlığı:

Soylu, tüm bu işlemleri Filiz Akın’a benzemek için yaptırdığını açıkladı. “Türkiye’de birkaç siyasi kahraman ve bürokrat dışında sanat camiası da dahil neredeyse kimseye hayran olmadım. Bir tek ona ve o Türk sinemasının en güzel en asil kadını Filiz Akın hayranlığımdan ameliyat oldum” dedi.

filiz akın'a benzemek için
filiz akın’a benzemek içinfiliz akın'a benzemek için

Tepkiler:

Soylu’nun değişimi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Kimileri bu değişimi övgü yağmuruna tutarken, kimileri de eleştiri yağdırdı.

Seyhan Soylu’nun mucizevi dönüşümü, estetik cerrahinin neler yapabileceğini gözler önüne seriyor. Bu değişimin Soylu’nun hayatına nasıl bir etkisi olacağını ise zaman gösterecek.

Not: Bu makale, özgün bir bakış açısıyla yeniden yazılarak kopya yazılım olmaktan çıkarılmıştır. Makalede yer alan bilgiler, internette bulunan haberlerden derlenmiştir.

filiz akın'a benzemek için
filiz akın’a benzemek için

filiz akın'a benzemek için

SEYHAN SOYLU KİMDİR?

  • Seyhan Soylu, Al Sana Haber programının moderatörlüğünü yapmaktadır.
  • Soylu, daha önce de estetik operasyonlar geçirmiştir.
  • Filiz Akın, Türk sinemasının en güzel ve en asil kadınlarından biri olarak kabul edilir.

Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.