İbrahim Tatlıses Torunuyla Davalık Oldu


ibrahim tatlıses torunuyla davalık

İbrahim Tatlıses Torunuyla Davalık Oldu

İbrahim Tatlıses, bir süredir küs olduğu oğlu Ahmet Tatlıses’in oğlu Mert Tatlıses’le evi yüzünden mahkemelik oldu.

İbrahim Tatlıses, Sarıyer Oyak Sitesi’ndeki dairesini rızası dışında 5 yıldır haksız şekilde işgal ettiği iddiasıyla torunu Mert Tatlıses’e dava açtı.

İBRAHİM TATLISES TORUNUYLA DAVALIK OLDU

ibrahim tatlıses torunuyla davalık
ibrahim tatlıses torunuyla davalık

Dava dilekçesine yansıyan bilgilere göre; Bir süredir İzmir’de yaşayan İbrahim Tatlıses İstanbul Oyak Sitesi’ndeki evini boş zannediyordu. Kızı Dilan Çıtak bu evde oturmak isteyince evde 5 yıldır torunu Mert Tatlıses’in oturduğunu öğrendi. Torunu evden çıkmayı reddedince Tatlıses de evi tahliye etmesi için dava açtı.

Kibariye sahneden çok kötü düştü

DİLAN ÇITAK YÜZÜNDEN

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde açılan davada İBRAHİM Tatlıses’in avukatı Yağız Karadenizli, “Müvekkil, sağlığına kavuşmasının ardından İzmir’e yerleşmiştir. Bu süreçte de bu taşınmazın torunu Mert Tatlıses tarafından işgal edildiğinden habersizdir. Kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in bu evde oturmasını arzu etmiştir. Ancak evin Mert Tatlıses tarafından işgal edildiğini öğrenmiştir” dedi.

Davanın ilk duruşmasında mahkeme, ecrimisil (haksız işgal) bedelinin hesaplanması için dairede keşif yapılmasına karar verdi.

ibrahim tatlıses torunuyla davalık


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.