Cüneyt Arkın’ın hiç görüşmediği bir kızı olduğunu biliyor musunuz? Arkın’ın ilk eşi Güler Mocan’dan olan kızı Filiz Cüreklibatır’ın adı, aktörün kişisel internet sitesinde bile geçmiyor.

Cüneyt Arkın’ın hiç bir yerde adını anmadığı bir kızı var: Filiz (Cüreklibatur) Canlı…

Ünlü Aktör ilk evliliğini doktor Güler Mocan ile yapmıştı. Bu evlilikten 1966 yılında Filiz ismini verdikleri bir kızları olmuştu. Arkın ve Mocan bir süre sonra boşandılar ve Filiz Cüreklibatur o günden sonra bir daha babasını hiç görmedi. Cüneyt Arkın da kızını hiç aramadı.

CÜNEYT ARKIN TORUNUNU DA GÖRMEK İSTEMEDİ

Cüneyt Arkın'ın Hiç Görüşmediği Kızı

Cüneyt Arkın’ın Hiç Görüşmediği Kızı

Yıllar sonra 3 Şubat 1984’te Güler Mocan eski eşine dava açınca Filiz Cüreklibatur’un adı ilk kez medyada yer aldı. Güler Hanım, İngiltere’de eğitim görecek ortak kızları için Cüneyt Arkın’dan yıllık 1,5 milyon lira nafaka istiyordu. Ünlü aktörün avukatı ise, müvekkilinin bu genç kızdan başka iki oğlu ve bakmakla yükümlü olduğu yakınlarının bulunduğunu, bu nedenle istenen miktardaki nafakayı ödeyemeyeceğini söylemişti.

Artık 52 yaşında bir kadın olan Filiz Cüreklibatur Canlı’nın Defne adında bir kızı var. Filiz Canlı birkaç sene önce kendisine ulaşan gazetecilere “Bugüne kadar onun eksikliğini hissetmedim, bundan sonra da hissetmem” dedi. Ancak Canlı, 11 yaşındaki kızı Defne’nin dedesiyle görüşmek istediğini belirterek, “İsterse torunuyla görüşebilir” diye konuştu. Cüneyt Arkın ise Defne’yle ilgili soruya “Tanımıyorum. Benim iki tane oğlum var ve onlardan olan torunlarım var” diye yanıt verdi.