Mehmet Ali Erbil’i Boşayan Sedef Altuntaş’ın Son Hali


sedef altuntaş'ın son hali

Mehmet Ali Erbil’i boşayan Sedef Altuntaş’ın son hali ortaya çıktı. Yıllar öncesinden hatırladığımız genç kadın 2. evliliğini yapmış.

Mehmet Ali Erbil’in yıldırım aşkıyla bağlandığı ve ailesinden gizlice evlendiği Sedef Altuntaş’ın son görüntüleri ortaya çıktı. Altuntaş geçtiğimiz ay 2. evliliğini yapmış.

sedef altuntaş'ın son hali

Sedef Altuntaş Kimdir? sorusuna yanıt vermek için önce 2000’li yıllara doğru bir yolculuk yapalım.

O yıllarda Mehmet Ali Erbil ününün zirvesini yaşıyordu. Her yaptığı olay oluyor, her söylediği ile gündemi belirliyordu. Sevgilisi ünlü manken Nefise Karatay ile verdikleri çıplak kapak pozu günlerce konuşulmuştu. Erbil ve Karatay’ın evleneceğine kesin gözüyle bakılıyordu.

sedef altuntaş'ın son hali

Ancak 2001 yılında, 21 yaşındaki Sedef Altuntaş’ı görünce yıldırım çarpmışa dönen Mehmet Ali Erbil aşkının da karşılık bulmasıyla Sedef Altuntaş ile herkesten gizli nikah kıymıştı. Nikahtan sonra Altuntaş’ın annesinin itirazları olsa da kızının mutluluğu için çok sesini çıkarmamıştı.

Tarihler 2003’ü gösterdiğindeyse ikilinin evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başladı. Erbil bu kez gönlünü bir başka genç kadına kaptırmıştı: Tuba Coşkun! Sedef Altıntaş aldatma dedikoduların ayyuka çıkmasıyla evliliğine son noktayı koyuverdi.

sedef altuntaş'ın son hali

Altuntaş, kendisini aldatan Mehmet Ali Erbil hakkında yıllar önce şu ifadeleri kullanmıştı: “Boşanmamızın en önemli sebebi Mehmet Ali’nin Tuğba Coşkun adlı kadınla ilişkisi. Hiçbir kadın, hele benim gibi söylenti çıkmasın diye evden bile çıkmayan bir kadın, aldatılmayı kabul etmez. Aksi halde boşanmak için bu kadar diretmezdim, onu çok sevdiğim için 21 yaşımdan beri bir sürü sıkıntıya katlandım.”

Boşandıktan sonra magazin basınından uzak durmayı tercih eden Sedef Altuntaş, geçtiğimiz hafta 2. evliliğini yapınca yeniden hatırlandı. İddialara görey Altuntaş’ın 10 haftalık hamile!..


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.