Acun Ilıcalı’nın Yeni Sevgilisi Şeyma’nın Kopyası


Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ani bir kararla boşandıktan sonra herkes kendi yoluna gidiyor. Geçtiğimiz günlerde görüntülenen Acun Ilıcalı’nın yeni sevgilisi Şeyma’nın kopyası…

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı 2018’in sonunda ani bir kararla boşandı. Boşandıktan hemen sonra Şeyma Subaşı’nın Fransız sevgilisi ile çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı. Ancak Acun Ilıcalı cephesinden bugüne kadar bir gelişme olmamıştı. Taa ki geçtiğimiz güne kadar…

Acun Ilıcalı Zeynep Yılmaz ve Şeyma Subaşı ile olan evliliklerinden doğan kızları Yasemin ve Melisa ile Miami’de tatil yaparken sarışın bir güzelle motora binerken görüntülendi.  Ilıcalı’nın arkasında seyahat eden sarışın güzelin Çağla Ayça Altunkaya olduğu ortaya çıktı.

ACUN ILICALI’NIN SEVGİLİSİ ÇAĞLA AYÇA ALTUNKAYA KİM?

Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya 20 yaşında… Hemşirelik mezunu olan Altunkaya Yalovalı…

Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi

ŞEYMA SUBAŞI’YA ÇOK BENZİYOR

Acun Ilıcalı’nın yeni sevgilisi ile fotoğrafını gören takipçileri de yorumda bulundu. Bir takipçisi “Acun’un sarışın aşkı hiç bitmiyor” yazarken diğeri “Şeyma 2 başlıyor. Şeyma’ya çok benziyor” diye yorumda bulundu.

Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi

PROFİLİNİ GÜNCELLEDİ

Ilıcalı’nın sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya fotoğrafları basında yer aldıktan sonra profilini güncelledi. Altunkaya profiline Acun Ilıcalı’yı temsilen A koyup yanına kalp emojisi koyarak “Acun’un sevgilisi” olduğunun altını çizdi.

Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.