Bergüzar Korel’in Ablası Evlere Temizliğe Gidiyor!


bergüzar korel'in ablası

Oyuncu Bergüzar Korel’in ablası evlere temizliğe gidiyor! Bir magazin programına bağlanan abla Zeynep Korel bunu kendisi söyledi ve ailesi hakkında veryansın etti.

Geçtiğimiz günlerde bir magazin programına bağlanarak Amerika’da hayata sıfırdan başladığını söyleyen Zeynep Korel, hayatını temizliğe giderek ve köpek gezdirerek kazandığını söyledi. Oturduğu sitede günlüğü 400 liraya evlere temizliğe giden Zeynep Korel, arta kalan vaktinde de saati 70 liraya köpek gezdirdiğini söyledi ve “bunun daha aşağısı yok” dedi.

EVLATLARINIZI AYIRMAYIN

Babası öldükten sonra böyle bir yaşama mahkum olduğunu belirten abla Korel bu konuda annesi Hülya Darcan’ı suçlayıcı açıklamalar yaptı ve şunları söyledi: “Evlatlarınızı ayırmayın, sakın ayırmayın çocuklukta onları ayırmadığınızı gösterin. İlerde onlar farklı yönlere gittiklerinde aralarındaki dengeyi kurun. Çocuğunuzun çirkin ördek yavrusu gibi hissetmesine neden olmayın. Sahip olduğunuz güç ve parayla aile fertlerinizi dövmeyin, para geçici… İnsanın empati yeteneği yoksa hiçbir şey bunun yerini doldurmuyor.”

Bergüzar Korel'in Ablası

“BABAM ÖLÜNCE BÖYLE OLDU”

Oyuncu Tanju Korel ve Hülya Darcan’ın ilk kızı olan 1977 doğumlu Zeynep Korel’in açıklamaları bunlarla bitmedi. Hayatının babası Tanju Korel’in vefatının ardından değiştiğini söyleyen Zeynep Korel “Çalışmak hiç ayıp değil ayıp olan; sizin yanınızda olmayan, sizi görmezlikten gelen, vurdumduymaz davrananlardır ayıp bunlar… Bunu size yapan bazen aile fertlerinizdir, bazen arkadaşlarınızdır. Ben bunları aştım ve şimdiki halimle gurur duyuyorum” diye konuştu.

“Rahmetli babam hayatta olsaydı, çalışanın yanında olurdu ama o ‘Sen temizleme bir iş yeri açalım iki yardımcın olsun, onların başında dur’ derdi.

“BERGÜZAR VE HALİT ERGENÇ’İN EVLİLİKLERİ BİTME NOKTASINA GELDİ”

Zeynep Korel bununla da yetinmedi. Kardeşi Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in evliliğinin bitme noktasına geldiğini ve bebeğin evliliklerini kurtardığını iddia etti. Bu sözler üzerine Bergüzar Korel avukatı aracılığıyla tepki gösterdi ve konuşma yasağı getirdi.

Bergüzar Korel'in Ablası

DEMET AKALIN’DAN BERGÜZAR KOREL’E DESTEK

Tüm bunlar yaşanırken Bergüzar Korel’e destek şarkıcı Demet Akalın’dan geldi. Akalın 2. çocuğuna hamile olan Bergüzar Korel’in en yakını tarafından şiddet gördüğünü savundu ve instagram hesabından “Şiddetin en fenasını yaşıyor! Hem de en yakınından hem de bir can taşırken. Sakın üzülme ne olur” notunu yazdı.

kabızlık

ZEYNEP KOREL KİMDİR?

Tanju Korel Hülya Darcan evliliğinin ilk çocuğu olan 1977 doğumlu Zeynep Korel, Boğaziçi Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünü bitirdi ve ardından da Teksas’taki Rice Üniversitesi’nde Tasarım bölümünü tamamladı. Birçok şirkette yöneticilik yapan, iki kitap yazan Zeynep Korel şu anda Chicago’da temizlik işçisi oldu.

Oturduğu sitede günlüğü 400 liraya evlere temizliğe giden Zeynep Korel, arta kalan vaktinde de saati 70 liraya köpek gezdirdiğini söyledi.

Bergüzar Korel'in Ablası


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.