Seçkin Piriler Karakolda: Kaan Beni Çocuklarımın Önünde Dövdü!


seçkin piriler karakolda

Manken Seçkin Piriler 2016 yılında boşandığı eski eşi Duman Grubu’nun solisti Kaan Tangöze’den şikayetçi oldu.Seçkin Piriler Karakolda: Kaan Beni Çocuklarımın Önünde Dövdü!

Manken Seçkin Piriler ve eski eşi Kaan Tangöze arasında sular durulmuyor. Ortak çocukları nedeniyle sık sık karşı karşıya gelen ikilinin arasında bu kez şiddet iddiası yaşandı. Piriler eski eşinin kendisine çocuklarının önünde şiddet uyguladığı iddiasıyla karakola başvurdu. Karakolda saatlerce ifade veren Piriler daha sonra sağlık kontrolü için karakoldan çıkarıldı. Piriler, gazetecilere görüntü vermemek için büyük uğraş verdi. Aracını karakolun kapısına sıfır şekilde yanaştıran ve hızlıca içine binen Piriler, gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı

SEÇKİN PİRİLER KARAKOLDA İFADE VERDİ!

seçkin piriler karakolda

Habertürk’ten Akif Yaman’ın haberine göre, Kaan Tangöze’nin Kıvılcım Ural’la yasak ilişki yaşadığı ortaya çıkınca Seçkin Piriler boşanma davası açmış ve ikili 2006 yılında boşanmıştı. Boşandıktan sonra Kıvılcım Ural ile olan birlikteliğini devam ettiren Tangöze geçtiğimiz yıl onunla evlenmiş ve bir kız çocukları olmuştu. Ancak Seçkin Piriler Kıvılcım Ural hakkında hem kendisine hem de çocuklarına “6 ay yaklaşamaz” kararı aldırmıştı.

DARP RAPORU ALDI

seçkin piriler karakolda

Oysa geçen hafta Kıvılcım Ural ile birlikte yemeğe giden Tangöze, yanına Seçkin Piriler’den olan iki çocuğunu da götürmüş ve gazeteciler tarafından görüntülenmişti. Çocuklarını Kıvılcım Ural’ın yanında gören Piriler buna tepki göstermiş. Kaan Tangöze’nin eşi Kıvılcım Ural’ın üstündeki davayı geri çekme teklifine olumsuz yanıt veren Piriler’in, Tangöze tarafından çocukları önünde şiddet gördüğü iddia edildi. Yaşanan tüm olaylardan sonra soluğu karakolda alan manken, çocuklarının babasından şiddet gördüğü iddiası ile şikayetçi oldu ve darp raporu aldı.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe