Mehmet Ali Erbil Uyanır Uyanmaz Hangi Yemeği İstedi?


mehmet ali erbil uyanır uyanmaz

2 aydır solunum cihazına bağlı olarak yaşayan Mehmet Ali Erbil uyanır uyanmaz hangi yemeği istedi? Kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil ünlü şovmenin son sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

SOLUNUM CİHAZINDAN ÇIKTI MANTI VE DOLMA İSTEDİ

 

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile ilgili sevindirici haber geldi. Erbil’in kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil “Abim solunum cihazında ayrıldı” diyerek müjdeli haberi verdi. Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Yeşim Erbil, abisi hakkında şunları söyledi: “Solunum cihazından ayrıldı, zamanla toparlanacak. Sevdiği şeyleri ufak ufakta olsa yiyip içiyor. Mantı ve dolma yedi. Mehmet Ali Erbil yaşama tutunuyor dualarınız sayesinde” dedi.

65 gündür solunum cihazına bağlı olarak yaşayan Mehmet Ali Erbil yavaş yavaş konuşmaya da başladı. Dr. Yeşim Erbil, abisinin kızı Sezin ve ilk eşi Muhsine’yi çağırabildiği ve “gelin” dediğini aktardı. “Çok net sohbet tarzında değil konuşması ama şimdi birazcık daha uzun konuşuyor. 65 günlük bir süreçten geçtiği için doğal olarak enerjisi çok fazla yok hemen yoruluyor. Şimdi yiyecek istiyor vişne suyu çok sever istedi.” dedi.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe