İdil Fırat Kimdir?


idil fırat kimdir

Mert Fırat’ın yeni sevgilisi İdil Fırat kimdir? Daha önce de sanat dünyasının tanıdık simalarıyla aşk yaşayan İdil Fırat’ın bilinmeyen yönleri…

Oyuncu Mert Fırat geçtiğimiz günlerde sosyetik güzel İdil Fırat ile görüntülenmiş, bunun üzerine sevgilisi Hande Doğandemir tarafından terk edilmişti. Sonradan anlaşıldı ki Mert Fırat daha Hande Doğandemir’den ayrılmadan İdil Fırat ile yeni bir ilişkiye başlamış.

OYUNCU İDİL FIRAT İLE KARIŞTIRILIYOR

İdil Fırat Kimdir?

Peki İdil Fırat kimdir? 1988 yılında doğan İdil Fırat, Fenerbahçe’nin asbaşkanı Önder Fırat’ın kızıdır. İnternette aratılınca çoğunlukla oyuncu İdil Fırat’la karıştırılan, genç kadın George Washington DC Üniversitesi’nde uluslararası politika bölümü okumuş, ardından yüksek lisansını London School Of Economics’de Politik Ekonomi ve Avrupa Birliği üzerine yapmıştır.

4 yıl ABD’de sonra Türkiye’ye dönen İdil Fırat, 2015 yılından bu güne dek özel bir firmanın kurucu ortaklarından birisi.

Fırat’ın medyada adının duyulmasının sebebi ise medyatik ve yakışıklı isimlerle olan birlikteliği… Önce Kıvanç Tatlıtuğ ile aşk yaşamış, ardından Engin Öztürk ile birlikte olmuştu. Hatta Engin Öztürk ile ailesini de tanıştırdığı için evleneceklerine kesin gözüyle bakılmıştı. Ama ikili sürpriz bir şekilde ayrılmıştı.

Şu sıralarda ise oyuncu Mert Fırat’la olan birlikteliği nedeniyle yeniden magazin dünyasında yerini buldu.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.