Şeyma Subaşı Bir Reklama Kaç Para Alıyor? Dudak Uçuklatan Rakam!


şeyma subaşı reklam

Önce Acun Ilıcalı’nın uzatmalı sevgilisi ardından eşi olarak ünlenen Şeyma Subaşı instagramda kendi sayfasında yaptığı reklamlardan öyle bir para alıyor ki!..

Instagram fenomeni Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’dan boşanınca aldığı nafaka çok konuşulmuştu. Aylık 125 lira alan Şeyma Subaşı için kimisi “bu kadar parayı ne yapacak?” derken kimisi de “bu para ona yeter mi?” diye yorumda bulunmuştu.

“Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış” atasözü Şeyma Subaşı için gerçek olmaya devam ediyor. Subaşı’nın gösterişli hayatını, sürekli yaptığı seyahatleri, aldığı marka kıyafetlerin Acun Ilıcalı’dan aldığı 125 bin liralık nafakayla karşılayamayacağı bir gerçek… E o zaman bu değirmenin suyu nereden geliyor? Şeyma Subaşı reklam için kaç para alıyor?

 şeyma subaşı reklam INSTAGRAMDAN HİKAYE ATMAK İÇİN 120 BİN LİRA ALIYOR

Bilindiği gibi Subaşı bir instagram fenomeni… Bu platformda 2 milyonun üzerinde bir takipçisi var. Hal böyle olunca markalar diğer instagram fenomenlerine yaptıkları gibi sayfalarında paylaşmaları için Subaşı’ya reklam veriyorlar. Ancak Subaşı’nın bu reklamlardan aldığı rakam dudak uçuklatıcı. Genç kadın bir hikaye paylaşmak için 120 bin lira alıyor.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı bir tv reklamı görüşmesi için istediği rakamın ise 1 milyon lira olduğu söyleniyor. Gerçi tv yetkilileri ona bu parayı vermemişler ancak Subaşı’nın kendi için çizdiği barem bu…

ŞEYMA SUBAŞI SEVGİLİSİNDEN AYRILDI MI?

Bu rakamlar Subaşı’nın popülerliği devam ettikçe sürer. Subaşı da bunu devam ettirmek için elinden geleni yapıyor.

Son olarak İtalyan sevgilisi Dj Guido Senia’ı takipten çıkarak yine gündem yaratmayı bildi. Sevgilisinden ayrıldığı söyleniyor ama Subaşı henüz birlikte olan fotoğraflarını silmedi ve bu konuda bir açıklama yapmadı. Belli ki konuyu uzatarak gündemde kalmayı istiyor.

 


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.