Uzun süredir Kenan Doğulu ile olan evliliğinde kara bulutlar dolanan Beren Saat itiraf etti. Fotoğraftaki kişinin kendisi olduğunu kabul etti.

Bahsettiğimiz fotoğraf geçtiğimiz günde sosyal medyada paylaşılan Fransız DJ Maga ve yanındaki gizemli kadına ait bir fotoğraf. DJ Maga’nın samimi bir şekilde yanında duran kadının Beren Saat olduğu iddia edilmişti. Fotoğrafta sadece sırtı görünmesine rağmen sosyal medya kullanıcıları saçının kesiminden ve duruştan o kadının Beren Saat olduğunu iddia etmişlerdi. Beren Saat ise bugüne kadar sessizliğini korumuştu.

Beren Saat, dün Nişantaşı’nda magazin muhabirlerinin sorularını yanıtsız bırakmadı ve bir itirafta bulundu. Saat Fransız DJ Maga ile olan o fotoğrafın hatırlatılması üzerine “Evet, o fotoğraftaki bendim” şeklinde yanıt verdi.

Bir süredir Kenan Doğulu ile olan evliliği üzerinde kara bulutlar dolaşan Beren Saat yaz boyunca Fransız DJ’in konserlerinde hep en önde yerini aldı. Ve son günlerde de Fransız DJ Maga ile aşk yaşadığı iddia edildi. Fotoğraftaki kişinin kendisi olduğunu kabul eden Beren Saat kimilerine göre dolaylı olarak DJ Maga ile olan yakınlaşmasını da kabul etmiş oldu.

Bu açıklamanın ardından Kenan Doğulu ise sessizliğini korudu.

İŞTE O FOTOĞRAF

Beren saat itiraf