Kenan Doğulu ve Beren Saat Bugün Boşanıyor mu?


Kenan Doğulu ve Beren Saat Bugün Boşanıyor mu

Kenan Doğulu ve Beren Saat cephesinde sular durulmuyor. Boşanacakları iddia edilmişti. İlk açıklama Beren Saat’ten geldi. Peki ikili bugün boşanıyor mu? 

Bir süredir Kenan Doğulu ve Beren saat çiftinin ayrılacağı iddia ediliyordu. Kenan Doğulu bu iddiayı yalanlamıştı. Ancak geçtiğimiz gün Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında ilginç bir gelişme yaşanmıştı. Kenan Doğulu’nun bir arkadaşı program esnasında Ece Erken’e mesaj atarak ikilinin 28 Mart’ta boşanacaklarını söylemişti. Bu iddianın ardından Beren Saat sessizliğini bozdu.

Kenan Doğulu ve Beren Saat Bugün Boşanıyor mu“28 MART PERŞEMBE GÜNÜ BOŞANIYORLAR” İDDİASI

Kenan Doğulu ve Beren Saat 2014 yılında sade bir törenle dünya evine girdi. Evliliklerinin ilk yıllarında çiftin aşkları yüzlerinden okunuyordu ancak ilk günden beri Beren Saat ile Kenan Doğulu’nun annesinin anlaşamadığı konuşuluyordu.

Geçtiğimiz günlerde Beren Saat doğumgününde attığı karamsar bir instagram postuyla kafaları karıştırmıştı. Ardından instagram sayfasından Kenan Doğulu’nun fotoğraflarını kaldırınca “boşanacaklar mı sorusu” gündeme gelmişti.  Bu soru belirsizliğini korurken geçtiğimiz gün Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına Kenan Doğulu’nun bir arkadaşı  mesaj attı. Program esnasında Ece Erken’e gelen mesajda ikilinin 28 Mart günü boşanacakları yazıyordu.

BEREN SAAT YALANLADI: BOŞANMIYORUZ!

Bu haberin ardından konuşan ilk isim Beren Saat oldu. 2. Sayfa’ya konuşan Saat, “Öyle bir şey yok” diyerek boşanacakları iddiasını yalanladı. Hatta güzel oyuncu bugün sabah saatlerinde geldiği dizi setinden dışarı adım atmadı. Ancak yine de gün içerisinde neler olur bilinmez. Akşam bir sürpriz haberle ikilinin boşandıklarını öğrenebiliriz.

Orkide Çiçeğinin Bakımı Nasıl Yapılır?

orkide bakımı

 

Yaşlılık Lekeleri Nasıl Yok Edilir?

yaşlılık lekeleri

 

Çeken Kazak Nasıl Eski Haline Gelir?

çeken kazak nasıl eski haline gelir

 

Bundan Sonra Patates Kabuklarını Asla Atmayacaksınız!

Kenan Doğulu ve Beren Saat Bugün Boşanıyor mu

Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe