Beren Saat, Kenan Doğulu ile olan evliliğiyle bir süredir gündemde. Boşanma iddialarını yalanlayan Beren Saat markette kayınvalidesiyle kavga etti mi?

Beren Saat ve Kenan Doğulu evliliğindeki kara bulutlar artık sır değil. Hatta Beren Saat doğm gününde instagram hesabından yaptığı “Hayatımdaki en kötü doğum günü” diyerek yaptığı paylaşımla bunu herkesin anlamasını sağladı. Ardından Kenan Doğulu’nun fotoğraflarını instagram hesabından sildi. Ve tabii ki boşanma dedikodularının yolunu açtı. Bu dedikoduları önce Kenan Doğulu reddetti. Birkaç gün ardından da Beren Saat kendisine konuyu soran gazetecilere “boşanmıyoruz” dedi. Ama ikilinin evliliğinde suların durulmadığı aşikar.

KAYINVALİDESİYLE AĞIZ DALAŞI İDDİASI

“Boşanmıyoruz” açıklamasının hemen ertesi günü ünlü oyuncunun hiç anlaşamadığı kayınvalidesiyle markette karşılaştığı ve yüksek sesle bir ağız dalaşına girdiği iddia edildi. İddialara göre Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun annesi Serpil Doğulu seslerinin diğer müşteriler tarafından duyulduğunu fark ettiklerinde sustular.

Beren Saat markette kayınvalidesiyle kavga etti

Beren Saat’in o gün Kuruçeşme’de market alışverişinde çekilen fotoğrafında dikkat çeken bir diğer detay ise alyans takmamasıydı. Saat alışverişin ardından yeni projeleriyle ilgili sorulara, “Henüz netleşmedi” diye yanıt vererek oradan ayrıldı.

Beren Saat markette kayınvalidesiyle kavga etti

Beren Saat markette kayınvalidesiyle kavga etti