Beren Saat Hangi Diziyle Geri Dönüyor?


Beren Saat Hangi Diziyle

Uzun süredir hiçbir projede yer almayan Beren Saat’ten haber geldi. Beren Saat hangi diziyle geri dönüyor?

Ünlü oyuncu Beren Saat yeni dizi için Netflix Türkiye ile anlaştı. Saat The Protector (Hakan:Muhafız)’da oynamak üzere el sıkıştı. Çatağay Ulusoy’un başrolünü oynadığı dizi 14 Aralık’ta yayına başlayacak.

Türk izleyicisinin merakla beklediği The Protector (Hakan:Muhafız) dizisi yeni bir sürprize imza atarak Beren Saat’i de kadrosuna dahil etti. Uzun süredir bir dizi projesinde yer almayan Saat’ten gelen bu haber izleyiciyi sevindirdi.

Dün Netflix Türkiye’nin sosyal medya hesabını takibe alması Beren Saat fanları arasında büyük heyecan yarattı. Saat’in hangi karakteri oynayacağı merak edilirken Netflix Türkiye’den resmi açıklama da geldi:

HOŞ GELDİN BEREN SAAT

“Netflix’in Güçlü Kadınları Arasına Hoş Geldin Beren Saat!

Netflix’in Türkiye’den çıkan ilk orijinal dizisi, 14 Aralık’ta yayınlanacak olan The Protector (Hakan: Muhafız) için nefesler tutulmuşken yeni bir sürpriz daha geldi! Netflix Türkiye, sosyal medya hesabından ikinci orijinal dizinin de yolda olduğu müjdesini verdi. Üstelik Netflix’in ikinci Türk orijinalinde TV ve sinema dünyasının en sevilen isimlerinden Beren Saat baş rolde olacak! Netflix’in Beren Saat’li yeni dizisi dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerle buluşacak.

The Crown’da Kraliçe Elizabeth, House of Cards’ta Claire Underwood, Maniac’ta Annie, La Casa de Papel’de Tokyo, GLOW’da Ruth Wilder ve Marvel’s Jessica Jones’ta ismiyle müsemma Jessica Jones gibi Netflix yapımlarının güçlü kadın kahramanları birbirinden farklı hikayeleriyle izleyenlere ilham veriyor; seyircilerde hayallerinin peşinden koşma isteği uyandırıyor. Şimdi sıra Beren Saat’te! Bakalım Beren nasıl bir karakterle karşımıza çıkacak?”

Netflix Türkiye Beren Saat için bir de video yayınladı:

 


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe