‘Damadımın Cinsel Organı Kızımı Öldürdü’ İddiası!


Damadımın Cinsel Organı Kızımı Öldürdü

Kızı yatak odasında ölü bulundu. Acılı baba ‘Damadımın cinsel organı kızımı öldürdü’ iddiasıyla olay yarattı. Bunun üzerine damat göz altına alındı.

İlginç olaylar zinciri Endonezya’nın robolinggo kentinde yaşandı. Jumantri isimli genç bir kadın yatağında ölü bulundu. Yatakta kızının cansız bedeniyle karşılaşan 55 yaşındaki baba Nedi Simo olaydan damadını sorumlu tuttu. Acılı baba kızını öldürmekle suçladığı damadının cinayet silahı olarak adamın penisini gösterdi ve “Damadımın cinsel organı çok büyük. Kızımın katili damadımdır” iddiasında bulundu. Cinsel birleşme sırasında eşini öldürmekle suçlanan damat Barsah karakola götürülen damat köy halkına, aile üyelerine ve polise cinsel organını göstermek durumunda kaldı.

Damadımın cinsel organı kızımı öldürdü
Olaydan sonra barışan aile üyeleri. Damat en sağda görülüyor…

STANDART ASYALI BOYUTLARINDA

Barsah isimli damadın cinsel organını inceleyen yetkililer yerel basına bir açıklama yaparak cinsel organın boyutlarının normal olduğunu söyledi. Detik Today gazetesine konuşan polis yetkilisi
“Yaptığımız incelemeler sonucunda cinsel organın aşırı büyük olmadığını ve standart Asyalı erkek boyutlarında olduğunu tespit ettik. Dolayısıyla genç kadının babası Barsah hakkındaki suçlamaları geri çekti ve taraflar birbirlerinden özür diledi” ifadesini kullandı.

ÖLÜM SEBEBİ AÇIKLANDI

Yapılan tetkiklerin ardından genç kadının ölüm sebebi de epilepsi olarak açıklandı. Baba Nedi Sito, kızının 14 yaşından beri epilepsi hastası olduğunu doğruladı.

Damadımın cinsel organı kızımı öldürdü
Cinsel organıyla eşini öldürmekle suçlanan damat karakola getirildi ve cinsel organını herkese göstermek zorunda kaldı.

Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.