Melisa’nın Velayeti Şeyma Subaşı’dan Alınarak Acun Ilıcalı’ya Verildi


Melisa'nın Velayeti Şeyma Subaşı'dan Alınarak Acun Ilıcalı'ya Verildi

2018 yılının sonunda anlaşmalı olarak boşanan çiftin çocukları Melisa’nın velayeti Şeyma Subaşı’dan alınarak Acun Ilıcalı’ya verildi. Şeyma Subaşı’dan ilk açıklama geldi. 

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti Aralık 2018’de anlaşmalı olarak boşanmıştı. Çift birbiri hakkında konuşmama sözleşmesine imza atmış ve Şeyma Subaşı’nın aldığı aylık 125 bin liralık nafaka çok konuşulmuştu. Kızları Melisa’nın velayeti de annesine verilmişti.

ŞEYMA SUBAŞI’NIN YURT DIŞI SEYAHATLERİNİN ÇOKLUĞU NEDENİYLE…

Melisa'nın Velayeti Şeyma Subaşı'dan Alınarak Acun Ilıcalı'ya Verildi

İki ay önce boşanan çiften bugün farklı bir haber geldi. Melisa’nın velayeti Şeyma Subaşı’dan alınarak Acun Ilıcalı’ya verildi. Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı bu kararı ortak olarak aldı. Nedeni ise Şeyma Subaşı’nın yurt dışı seyahatlerinin çokluğu olarak basına yansıdı… Oysa ki babası Acun Ilıcalı da en az Şeyma Subaşı kadar yurtdışına çıkıyor. Hatta Dominik’te gerçekleşen Survivor çekimleri nedeniyle haftanın bir kısmını orada, bir kısmını Türkiye’de geçiriyor…

EN ÇOK İTALYAN SEVGİLİSİNİN YANINA GİDİYOR

Melisa'nın Velayeti Şeyma Subaşı'dan Alınarak Acun Ilıcalı'ya Verildi

Şeyma Subaşı, boşanmadan kısa bir süre sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başladı. eden Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde sevgilisi İtalyan DJ Guidio Senia için “İlgi gördüğüm, benin de ilgilendiğim biri.” diyerek yeni ilişkisini ilk kez kabul etmişti.

ŞEYMA SUBAŞI’DAN İLK AÇIKLAMA

Kızının velayetinin Acun Ilıcalı’ya verilmesiyle ilgili açıklama yapan Şeyma Subaşı: “Kızımız Melisa’nın velayeti babası Acun Ilıcalı Bey’e verilmiştir. Kararı saygıyla karşılıyoruz. Bu noktada önemli olan velayetin kimde olduğu değil, kızımızın ailesi ile birlikte sevgi ve mutlulukla büyümesidir. Acun Bey ve ben kızımız Melisa’yı birlikte büyütmeye devam edeceğiz.Kızımız Melisa bu süreçte benimle yaşamaya, babasıyla da her zaman olduğu gibi sıklıkla görüşmeye devam edecek. Biz Acun Bey ile evliliğimizi iki medeni insan olarak noktaladık. Bundan sonra kızımız Melisa’nın iyiliği için her zaman annesi ve babası olarak görevlerimizi eksiksiz yerine getirmeye devam edeceğiz.”

 

 

4 Adımda Baklava Nasıl Kesilir?

Melisa'nın Velayeti Şeyma Subaşı'dan Alınarak Acun Ilıcalı'ya Verildi

 

İnsülin Direncine Karşı Bitkisel Çay

insülin direncine karşı

Hacamat Nedir? Yararları Nelerdir? Zararı Var mıdır?

Melisa'nın Velayeti Şeyma Subaşı'dan Alınarak Acun Ilıcalı'ya Verildi

 

Misel Su ile İkisi Bir Arada: Makyaj Temizleme + Nemlendirme

misel su

 

Her Gün 5 Saniye Bu Noktaya Basın! Mucizeyi Yaşayın!

akupunktur noktaları

Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.