Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın boşanması magazin gündemine bomba gibi düştü. Peki Şeyma Subaşı kaç lira nafaka alacak?

1 yıl önce Marsilya’da muhteşem bir düğünle evlenen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı dün anlaşmalı olarak boşandı. İkili adliyeden birlikte çıktı ve Acun Ilıcalı “Denedik olmadı. Sonuçta ikimiz için de hayırlısı böyle. Popülerliğimizden kaynaklanan çirkin dedikodular olabilir. Sonuçta biz de kendi aramızda küçük bir aileydik olmadı yürütemedik. Severek evlendik yürütemedik, saygı ile ayrıldık” diye açıklama yaptı.

Boşanmanın ardından Şeyma Subaşı instagram hesabından Ilıcalı soyadını kaldırdı. Ancak eski eşi Acun Ilıcalı ile birlikte oldukları fotoğraflar henüz sayfasında duruyor.

Şeyma Subaşı Kaç Lira Nafaka Alacak

10 MİLYON LİRA TAZMİNAT, 125 BİN LİRA NAFAKA

Peki boşanmanın ardından Şeyma Subaşı ne kadar tazminat aldı? Bu sorunun detayları da belli oldu. Acun Ilıcalı boşanma tazminatı olarak Subaşı’ya 10 milyon lira tazminat verdi. Ayrıca her ay 125 bin lira da nafaka ödeyecek. Ünlü televizyoncu şu an oturdukları evi de kızları Melisa Ilıcalı’ya bırakacak.

Acun Ilıcalı 2016 yılında bitirdiği bir önceki evliliği için Miami, Bodrum, Beykoz ve Zorlu Center’daki evlerini ilk eşine bırakıp iki çocuğu için aylık 150 bin lira ödemeyi kabul etmişti.

ŞEYMA SUBAŞI’DAN ÇAĞATAY ULUSOY AÇIKLAMASI

Şeyma Subaşı Kaç Lira Nafaka AlacakÜnlü çiftin boşanacağı haberleri duyulduğunda sosyal medyada bunun nedeninin Şeyma Subaşı’nın Çağatay Ulusoy ile Acun Ilıcalı’nın da Defne Samyeli’nin kızı Deren Samyeli ile birlikte olduğu iddia edilmişti.

Tüm taraflar bu iddiaları reddetti. “İddialar çok çirkin” diyen Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından “Çağatay Ulusoy’la olan arkadaşlığım yakın çevrem tarafından gayet iyi bilinir, bu arkadaşlığın başka taraflara çekilme çabası son derece çirkin!” diye bir açıklama yaptı.

Deren Samyeli ise Acun Ilıcalı ile birlikte olduğu iddialarını reddederek yasal yollara başvuracağını açıkladı.

ŞEYMA SUBAŞI: “BİR ÇIKIŞ YOLU BULURUM”

Ilıcalı’dan boşanan Şeyma Subaşı’nın geçen yıl verdiği röportaj akıllara geldi. O röportajda Subaşı şunları söylüyordu:

“Ayakları yere basan biriyim. Evet, süper lüks bir hayat yaşıyor, Kendall Jenner’larla aynı ortamda dans ediyor olabilirim ama yarın ne olacağını bilemem. Hayatta her şey hepimiz için. Ayağım burkulabilir, yüzüme kezzap yiyebilirim, ölebilirim… Yarın sıfırlanabilirim parasal anlamda. Bu benim enerjimi düşürür ama yine bir çıkış yolu bulurum kendime. Gücüm para değil benim, karakterim.”