Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Boşandı! Acun Ilıcalı’dan İlk Açıklama


Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı boşanıyor mu

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı boşanıyor mu? Hem de bugün… Sosyal medya bu dedikoduyla çalkalanıyor! Dedikoduların ardından Acun Ilıcalı  Kanal D’de yayınlanan 2.Sayfa programının sunucularına mesajla ulaştı ve  ‘Boşanıyoruz, haberler doğru’ dedi.

Bir twitter kullanıcısının attığı twet ortalığı karıştırdı. Yazılanlara göre Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı boşanıyorlar, hem de bugün… Ardından haber çığ gibi büyüdü ve herkes bu dedikoduyu konuşur oldu.

ACUN ILICALI: HABERLER DOĞRU

Sosyal medya ve televizyon kanalları bu haberle çalkalanırken çiftten ilk açıklama Acun Ilıcalı’dan geldi. Ilıcalı Ilıcalı  Kanal D’de yayınlanan 2.Sayfa programının sunucularına mesajla ulaştı ve  ‘Boşanıyoruz, haberler doğru’ dedi.

Hemen ardından mahkemeye girerken görüntülenen çift jet hızıyla boşandı. Boşanmanın ardından Acun Ilıcalı şöyle bir açıklama yaptı:

Acun Ilıcalı’dan ilk açıklama:

“Her evlilikte boşanmada var. Biz de Şeyma ile evliliğimizi kurtarmak için açıkçası birkaç kere denedik konuştuk kurtaramadık. Buna insani yönden bakmanızı istiyorum. Denedik olmadı… Sonuçta ikimiz için de demek hayırlısı böyle. Popülerliğimizden kaynaklanan çirkin dedikodular olabilir. Sonuçta biz de kendi aramızda küçük bir aileydik olmadı, yürütemedik. Yürümedi hayırlısı olsun. İddiaların hepsi çirkin. Severek evlendik yürütemedik, saygı ile ayrıldık.”

SEBEP ALDATMA MI?

Çifte yakın kişilerden alınan bilgilere göre ikilinin evliliklerinde bir süredir problemler olduğu herkes tarafından biliniyormuş. Bu problemleri aşamayan çift boşanma kararı almış. Ancak sosyal medyada dönen dedikodulara göre gerçek neden ikilinin birbirini aldatmasında yatıyor. Acun Ilıcalı’nın kızı yaşındaki biriyle birlikte olduğu söyleniyor ancak Ilıcalı hayranları bu iddiayı kesinlikle reddediyor. Şeyma Subaşı’nın da ünlü bir oyuncuyla görüldüğü yazılıyor.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Şubaşı 8 yıldır birlikte ve 1 yıldır evli… İkili Acun Ilıcalı Zeynep Ilıcalı ile evliyken birlikte olmaya başladılar. Geçen sene Ilıcalı çifti boşanınınca evlendiler. Melisa isimli bir kızları olan Acun ve Şeyma çiftinin boşanması beklenmiyordu.

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

Samsun’da 2 Temmuz 1990 tarihinde dünyaya gelen Şeyma Subaşı 2008 yılında Miss Turkey yarışması ile adını duyurmaya başladı. Yarışmaya katıldığında 16 yaşındaydı ve üniversite eğitimini ve kariyerini bu yola göre çizdi. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım Programı’ndan mezun oldu. Acun Ilıcalı ile tanışması ise Ilıcalı’nın sunduğu ‘Var mısın Yok Musun’ adlı yarışma programına katılmasıyla gerçekleşti. O yarışmadan Subaşı 69 bin TL kazandı.

‘Var Mısın Yok Musun’ adlı yarışma programından sonra Acun Ilıcalı ile birlikte olmaya başlayan Şeyma Subaşı, ‘Yok Böyle Dans’ adındaki yarışmada kostüm tasarımcısı olarak görev aldı. 2017 yılında ise Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evlendi. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı çiftinin ‘Melisa’ adında kızları var.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.