O Ses Türkiye’de Büyük Değişiklik: Jüri Bloklama!


O Ses Türkiye'de Büyük Değişiklik

Yeni sezon çekimleri başlayan O Ses Türkiye’de büyük değişiklik! Acun Ilıcalı duyurdu. Yarışmaya jüri bloklama geliyor…

O Ses Türkiye Yarışması için geri sayım başladı. Seyirciyle buluşmak için gün sayan programın ilk fragmanı yayınlandı. Bu arada yapımcı Acun Ilıcalı yarışmanın yeni özelliğini de duyurdu. Bu özellikle jüri üyeleri arasında kıyasıya bir mücadele başlayacak çünkü artık yarışmaya artık “jüri bloklama butonu” geliyor.

JÜRİ BLOKLAMA BUTONU NASIL ÇALIŞACAK?

O Ses Türkiye'de Büyük DeğişiklikYarışmaya yeni gelen jüri bloklama özelliğine göre bir jüri diğer jüriyi bloklayabilecek. Jüri üyesi eğer diğer jüri üyesinin o yarışmacıya dönmesini istemiyorsa butona basacak ve rakip jüri üyesi artık dönemeyecek. Ilıcalı, yaşanan değişikliği “Önünüzde butonlar var. Bu sizin belki de şampiyonluğa gidecek yolunuzu hazırlayacak. Bu butonla rakip jürileri bloklayabiliyorsunuz” sözleriyle duyurdu.

O SES TÜRKİYE YARIŞMASI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

O Ses Türkiye yarışması, 5 Ekim Cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Acun Ilıcalı’nın moderatörlüğünü yaptığı yarışmada jüri üyelerinde değişiklik yok. jüriler yine Beyazıt Öztürk, Hadise, Seda Sayan ve Murat Boz olacak.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.