O Ses Türkiye Ne Zaman Başlıyor?


o ses türkiye ne zaman başlıyor

Her yıl izleyicinin merakla beklediği O Ses Türkiye yarışmasının başlama tarihi belli oldu. 2 yeni jüri üyesinin yer alacağı O Ses Türkiye ne zaman başlıyor?

O Ses Türkiye için geri sayım başladı. İzleyicilerin merakla beklediği, keyifli dakikalar geçirdiği O Ses Türkiye yarışması 6 Ekim Cumartesi akşamı başlıyor.
Saat 20:00’de TV 8 ekranlarında yeniden merhaba diyecek olan yarışmada bu yıl iki değişiklik birden yapıldı. İki jüri üyesi yerini yeni jürilere bıraktı. Gökhan ve Yıldız Tilbe’nin yerine Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’ın yer aldığı O Ses Türkiye yine izleyicisine keyifli dakikalar yaşatacak.

JÜRİ ÜYELERİ KAÇ LİRA ALIYOR?

Bu yıl yapılan zam da O Ses Türkiye’nin jürileri sevindiren bir ayrıntı oldu. Geçen yıl tüm jüri üyelerine 60 bin lira verilirken, bu yıl Hadise, Seda Sayan ve Murat Boz 70 bin lira alırken, Beyazıt Öztürk 90 bin lira olacak.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.