Acun Ilıcalı Yıldız Tilbe’yi Her Yerden Sildi


Acun Ilıcalı Yıldız Tilbe'yi

Yıldız Tilbe yeni sezonda O Ses Türkiye’nin kadrosunda olmayacak. Sadece bununla kalmadı. Acun Ilıcalı Yıldız Tilbe’yi her yerden sildi.

Geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye’nin yer alan Yıldız Tilbe’nin işinin bu sene de devam etmesi bekleniyordu. Çünkü Tilbe programa yeni bir kan getirmişti ve seyirci onun varlığından memnundu. Ancak ne olduysa Ilıcalı onu bu senenin kadrosuna almadı. Almadığı gibi bunu Yıldız Tilbe’ye de bildirmedi. Çünkü Tilbe programın kadrosunda olmadığını daha sonra öğrendi ve yeni sezonda yarışmada olmayacağını “O Ses’te yokmuşum, olsun. Teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim” diyerek twitter hesabından duyurdu.

Ancak Acun Ilıcalı’nın hamlesi Yıldız Tilbe’yi O Ses Türkiye yarışmasından çıkarmakla kalmadı. Ünlü yapımcı Yıldız Tilbe’yi tüm sosyal medya hesaplarından da sildi.

Geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye’de jüri koltuğunda oturan Yıldız Tilbe, yeni sezonda yarışmada yer almayacağını sosyal medya hesabından “O Ses’te yokmuşum, olsun.” diyerek duyurmuştu. Sanatçının açıklamasından sonra, Acun Ilıcalı Tilbe’yi tüm sosyal medya hesaplarından takip etmeyi bıraktı.

Ancak buna rağmen Tilbe Acun Ilıcalı’yı korumaya devam etti ve şöyle bir tweet attı:

Ilıcalı’nın, Tilbe’yi neden takipten çıkardığı bilinmiyor ancak ünlü şarkıcı bir süredir sosyal medya hesaplarından evrim teorisini ve Darvin’i eleştiren postlar paylaşıyordu.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.