O Ses Türkiye Jüriliğinden Ayrılan Yıldız Tilbe’nin Yerine Kim Geldi?


yıldız tilbe'nin yerine

O Ses Türkiye yarışmasına sayılı günler kaldı. Peki yarışmanın jüriliğinden ayrılan Yıldız Tilbe’nin yerine kim geldi?

O Ses Türkiye yarışmasının TV8 ekranlarında başlamasına sayılı günler kaldı. Geçen sezon jüri koltuğunu başarılı bir şekilde dolduran Yıldız Tilbe’nin bu sezonda olmayacağı ortaya çıktı. Tilbe’nin yerine gelecek yeni isim ise belli oldu: Seda Sayan

yıldız tilbe'nin yerineYILDIZ TİLBE’NİN YERİNE GELEN JÜRİ ÜYESİ SEDA SAYAN

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden bir açıklama yapan Yıldız Tilbe, TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının yeni yayın döneminde artık kadroda olmayacağını açıklamıştı. Sürpriz bir kararla Yıldız Tilbe’nin jüri üyeliğinden çıkarılmasıyla birlikte boşalan koltuğa hangi ismin yerleşeceği ise merak konusuydu. Yeni sezonda jüri üyeleri olarak yola Hadise, Murat Boz ve son olarak bomba transfer gerçekleştirilerek dahil olan Beyazıt Öztürk’ün ardından, Yıldız Tilbe’nin de artık olmamasıyla birlikte yerine gelen isim belli oldu. Hürriyet’in haberine göre Yıldız Tilbe’nin yerine Seda Sayan geldi.

Yani yeni sezonda O Ses Türkiye Yarışması’nın jüri üyelerinin son hali şöyle şekillendi:

Hadise
Murat Boz
Seda Sayan
Beyazıt Öztürk


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.