Yıldız Tilbe “Kelime Oyunu”nda Fırtına Gibi Esti


Yıldız Tilbe

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, “Kelime Oyunu”nda müthiş bir performans gösterdi. Ali İhsan Varol’un sunduğu yarışmanın 400. özel bölümünde yarışan Yıldız Tilbe’yi izlemek için tıklayın.

Ali İhsan Varol’un sunduğu fenomen yarışma Kelime Oyunu’nda ünlü sanatçı Yıldız Tilbe yarıştı. Yıldız Tilbe gösterdiği performansla kelimelerle arasının ne kadar iyi olduğunu bir kez daha gösterdi.

Meslek hayatında müthiş şarkı sözlerine imza atan Yıldız Tilbe geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Kelime Oyunu’na katılmak istediğini yazmıştı. Tilbe’nin bu isteği programın yapımcıları tarafından hemen yerine getirildi ve ünlü şarkıcı 400. özel bölümün konuğu olarak stüdyodaki yerini aldı.

Tilbe yarışırken, ünlü şarkıcının kelimelere ne kadar hakim olduğunu bir kez daha ortaya çıktı. Ali İhsan Varol’un verdiği ipuçları ile sanatçıyla kurduğu diyalog da ayrıca keyifliydi.

Hem cevapları hem de şarkılarıyla ‘Kelime Oyunu’nun 400. bölümüne damgasını vuran Yıldız Tilbe, 9400 puan alarak gün birincisi olmayı başardı.

İŞTE YILDIZ TİLBE’NİN KELİME OYUNU’NA KATILDIĞI O ANLAR

Programın ardından Tilbe yarışmaya katıldığı için mutluluğunu yine bir twetle dile getirdi:


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe