Meğer 10 Gün Önce Boşanmışlar! “12 Yıllık Evlilik Bitti”


10 gün önce boşanmışlar

Uzun süredir haklarından boşandılar, boşanacaklar dedikodusu çıkan çift açıklama yaptı. Meğer 10 gün önce boşanmışlar.

Bir süredir haklarında boşanacakları yönünde dedikodular çıkan Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin çifti 10 gün önce boşanmış. Gazetecilerin bir mekandan çıkarken yakaladıkları Yılmaz Erdoğan boşandıkları haberini doğruladı.

Boşanma nedeni olarak da “Sevgi ve saygı dolu bir şekilde bitti. Adliyeye el ele girmiş, kol kola çıkılmış bir şey” dedi.

AYRI ÜLKELERDE YAŞIYORLARDI

Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin 12 yıl önce, 2006 yılında evlenmişti. İkilinin Rodin Nazım isminde bir erkek çocukları var. Yılmaz Erdoğan 4 yıl önce Köyceğiz’deki çiftliğine taşınmış, Belçim Bilgin de oğullarının eğitimi için İngiltere’ye yerleşmişti.

Ayrı ülkelerde yaşamlarını sürdüren ikili “özlemin ilişkilerine iyi geldiğini” belirtmişti. O dönemde haklarında çıkan boşanma iddialarını hep reddeden ünlü çift sonunda ayrı ayrı yaşamanın zorluğuna boyun eğip evliliklerini bitirdi.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.