Türkiye Güzelinin Estetiksiz Hali Şok Etti


Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin seçildi. 16 yaşından beri mankenlik yapan Türkiye güzelinin estetiksiz hali şok etti.

Türkiye’nin en güzel kızının seçildiği Miss Turkey 2018 yarışmasının sonucu belli oldu ve Sevval Şahin Türkiye Güzeli seçildi. Sosyal medyada hemen 19 yaşındaki Şahin’in estetiksiz fotoğrafları ortaya çıktı. Estetiğin bir hayli değiştirdiği Şahin’in yeni hali için takipçiler ‘Tacı hemen geri almaları lazım, bu resmen sahtekarlık’ gibi yorumlarda bulundular.

Türkiye güzelinin estetiksiz hali

ESTETİKSİZ DE DERECEYE GİRERDİM

Bu yorumların üzerine bir açıklama yapan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin birinci seçildiği için mutlu olduğunu, dereceye girmeyi beklediğini söyledi.

Türkiye güzelinin estetiksiz hali

16 yaşından beri mankenlik yaptığını belirten Şahin “Burnum hariç hiçbir yerim estetik değil. 17 yaşındayken yaptırdım. Bunu hiç saklamadım” diye konuştu. Estetiksiz hali için de “Bu fotoğraflar 11-12-13 yaşında çekilen fotoğraflar. Okul yılları. Ergenlikten önce çekilen fotoğraflar. O zaman çekim açısı başkaydı, makyaj tekniği başkaydı…” dedi.

Türkiye güzelinin estetiksiz hali

Estetiğin normal bir şey olduğunu belirten Şahin sözlerini şöyle sürdürdü: “2018 yılındayız. Kendinde beğenmediğin bir yerin varsa, bunu yaptırman en doğal hakkın. Yarışmada ‘estetik yasak’ diye bir kural yok. Ben hiç bir zaman ‘burnumu yaptırmadım’ demedim. Beni eleştirebilirler. Bu benim tercihim. Bana iyi geldi. Öz güvenim yerine geldi.”

Türkiye güzelinin estetiksiz hali

Şahin estetiksiz haliyle de dereceye girebileceğini iddia etti. Şahin “Sosyal medyadaki yorumlardan sonra ‘tacım gri alınır’ diye korkmadım. Çünkü estetik yasak değil. Yapay bir göğsün, kaynak saçların, lens gözlerin varsa yapay bir görüntün varsa bu birinciliği etkileyebilir.”

Türkiye güzelinin estetiksiz hali

 

 


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe