Fazla Kiloları Saklamak İçin Neler Giymeli?


fazla kiloları saklamak için

Sabah giyip çıktığımız kıyafet tüm günümüzü hatta özgüveni bile etkiler. Vücudunuzun kıvrımlarını tanıyıp neyin onu daha güzel göstereceğini keşfetmek çok daha mutlu bir gündelik hayata kapıları açabilir. Aynaya baktığında kim güzel görünmek istemez ki? İpuçları ve doğru seçimlerle siz de kendinizle barışık ve memnun olarak güne başlayabilirsiniz.

1-Kat Kat Giyinin!

İnsanlar kıyafete kat eklemenin kilo eklemekle eş değer olduğunu sanıyorlar. Ancak bu yanlış bir düşünce. Kat eklemek vücudu daha belirginleştirir. Hem de direkt olarak gerçek görünümü sunmadan. Mucize gibi bir çözümdür.

fazla kiloları saklamak için

2-Siyah Yakın Arkadaşın Olsun

Dolabınızda bol bol siyah bulunmalı. Pastel tonları ve beyazları ne kadar sevsek de konu siyah oldu mu akan sular durmalı.

fazla kiloları saklamak için

3-Korseler

Korse kullanmaktan çekinmeyin. Göbekteki ve baldırdaki ekstra yağları saklar. Mutlaka elinizin altında olsun. Pişman olmayacaksınız. Her korse rahatsız olacak diye bir zorunluluk da yok. Seçimi rahat olandan yana yapabilirsiniz.

fazla kiloları saklamak için

4-Yüksek Bel Pantolonlar

Sadece zayıf değil uzun gösterme konusunda da yüksek be pantolonlar ideal bir çözümdür. Esneyebilen, siyah ve tam bilekte biten yüksek bel bir pantolon ihtiyacınız olan şey.

fazla kiloları saklamak için

5-Doğru İç Çamaşırı

Bu kıyafet seçimlerinde büyük bir rolü olan şeylerden biri de iç çamaşırı. Yanlış iç çamaşırları sizi istediğiniz gibi sarıp toparlayamayabilir. Kıyafetlerin de verebileceği güzel görüntüyü sabote eder. Yüksek bel ve esneyebilenleri de seçebilirsiniz.

fazla kiloları saklamak için

6-Aksesuar Seçimi

Kıyafetlere güzel detaylar katacak kolye, küpe, atkı, bandana ve saat gibi aksesuarlar güzel tercihler olacaktır. Dikkati istemediğiniz noktalardan bu aksesuarlara çekebilirsiniz.

fazla kiloları saklamak için

7-Desenler

Yatay olan her baskıdan kaçının, küçük ya da büyük. Dikey ve V yaka’lar sizin dostunuz olmalı. Bir kalem etekle bir araya getireceğiniz V yaka istediğiniz görüntüye sizi ulaştırabilir.

fazla kiloları saklamak için

8-Boyutlar

Tam oturan bir pantolonun üstüne bol bir bluz seçimi yapmak avantajlı olacaktır. Tam tersini de deneyebilirsiniz. Vücudunuza çok yapışan kıyafetlerden kaçının.

fazla kiloları saklamak için

9-Dik Duruş

Eğer doğru duruşu yakalayamazsınız her şey düz ve şekilsiz gözükecektir. Dikkat ettiğinizde tüm silüetinizi değiştirecek bir detaydır.

fazla kiloları saklamak için


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe