Her Kadının Dolabında Bulunması Gereken Çantalar 


her kadının dolabında bulunması gereken

Her kadının vazgeçilmez aksesuarı çanta çeşitli tarz ve stillere sahiptir. Peki ya hangileri kadınların dolabında olmazsa olmaz?

El çantaları bir kadının satın alacağı en pratik aksesuarlardır. Cep telefonları, cüzdanlar, parfüm ve en sevdiğiniz makyaj malzemeleriniz gibi ,değerli eşyalarınızı içlerinde bulunduruyorlar. Fakat hangi çantalar önemlidir? Hangileri her duruma hazırlıklı olmanızı sağlayacaktır? İşte dolabınıza renk katacak ve gününüzü kurtaracak o çantalar…

ÜST SAPLI ÇANTA

Sade bir kıyafete stil katmak istediğinizde başvurabileceğiniz bir çantadır. Çok ağırlık katmaz ama çok hafif de değildir. Nötr bir renk (siyah ve nude tonları) tercih ederseniz gün içinde takmanız ve her kıyafete uydurmanız daha kolay olur. Üst sapı sayesinde sıkıcı bir çanta olmaktan çıkıp kombinlere renk katar ve rahat taşınır.

her kadının dolabında bulunması gereken

SEYAHAT ÇANTASI

Hafta sonları ve/veya tatil seyahatleriniz için en ideal çanta büyük boy ve cepli çantalardır. Bir yere kalmaya giderken temel malzemeleri içerecek büyüklükte ama aynı zamanda kıyafetinize yakışacak güzel tonları olan çantayı dolabınızda tutmalısınız.

çanta

BAVUL SETİ


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe