Gri Kıyafetler Hangi Renklerle Kombinlenir? 


gri kıyafetler nasıl kombinlenir

Nötr renkler her zaman başvurulan tonlardır. Tarzınız ne olursa olsun her gardıropa beyaz, siyah ve gri kıyafetler gereklidir. Peki ya nasıl kombinlemelisiniz?

Siyah ve beyaz gibi nötr renkler, ne giyeceğinize karar veremediğinizde ya da dikkat çekmek istemediğinizde seçebileceğiniz en rahat renklerdir. Ancak gri kıyafetler, her ne kadar nötr olsa da, her renkle anlaşamayabilir. Halbuki siyah ve beyazın sık kullanımından sonra dolabın arkasına atılan gri parçalar, doğru ve canlı renklerle birleştiğinde havalı kombinler ortaya çıkarır.

Denemekten çekinmeyin ve dolabınızdaki gri kıyafetlere bir şans verin!

SİYAH VE BEYAZ

Akla ilk gelen ve en popüler seçeneği sunmadan devam etmek olmazdı! Siyah ve beyaz renkleri, griye en iyi eşlik eden tonlara sahiptir.

gri kıyafetler nasıl kombinlenir

KIRMIZI

Kırmızı her kıyafete çekicilik katan bir renktir. Yanlış renklerle kombinlenirse kırmızı yorucu ya da abartılı bir seçim olabilir. Tıpkı grinin yanlış renklerle kombinlendiğinde sıkıcı olması gibi. Ancak bir araya geldiklerinde dengelenirler.

gri kıyafetler nasıl kombinlenir

PEMBE

Gri ve pembe bir araya geldiğinde romantik ve klasik bir görüntü yaratırlar. Şık olmak istediğinizde işinize yarayacak ikilidir. Koyu tonların sertliği olmadan kadınsı ve sofistike bir stil oluşmasını sağlar. Gri seçiminizle eşleştirilmiş bir açık pembe deneyin.

gri kıyafetler nasıl kombinlenir

PASTEL MAVİ

Griye canlılık katmak ancak bunu yaparken gölgede bırakmamak için en doğru tonlardan biri pastel mavidir. Rahatlatıcı ve ferahlatıcı bir görüntü yaratırlar.

gri kıyafetler nasıl kombinlenir

SARI

Önemli bir yere giderken kıyafetinize heyecan katmak için sarı gibi beklenmedik bir renk seçebilirsiniz. Gri, sarının canlı tonlarını en iyi şekilde gösterme için şık arka plan oluşturacaktır.

gri kıyafetler nasıl kombinlenir


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.