Kot Ceketle Modası Geçmeyen Kombinler 


kot ceket

Bol kalıp, eskitilmiş ve havalı duran her çeşit kot ceketi modası geçmeyecek şekilde kombinlemeniz için önerilerde bulunduk.

Kot ceket, mevsim ne olursa olsun, dolabınızda bulunması gereken bir üründür. Ancak özellikle sonbaharda kombinlemek keyiflidir çünkü kat kat giyiniriz ve seçenekler çoktur. Neredeyse her kıyafet için tamamlayıcı bir son dokunuş olabilir. İster sevdiğiniz şık bir kıyafetle ister yalnızca bir beyaz t shirtle kombinleyin, her türlü işinize yarayacaktır!

kot ceket

RENKLERİ TERCİH EDİN

Kot her zaman mavi olacak diye bir şey yok. Yukarıda da dediğimiz gibi renkleri denemekten çekinmeyin! Kırmızı, beyaz, pembe ve yeşili kesinlikle deneyin. Özellikle yeşil ve turuncuyu sonbahar aylarına uydurmaya çalışın.

kot ceket

T SHİRT OLARAK GİYİN

Yukarıdan aşağı düğmelenmiş bir kot ceket bluz ya da tshirtün yerine geçebilir. İçine t shirt giyip son düğmeyi açık bırakarak bir renk daha katabilirsiniz ya da son düğmeye kadar kapatıp gömlek etkisi yaratabilirsiniz.

kot ceket

ELBİSE VE ETEKLERLE

Elbiseniz çok şıksa sade hale getirmek için yapmanız gereken tek şey kot ceket giymektir. Her kıyafeti daha rahat hale getirebilir. Aynı zamanda fazla feminen bir elbiseye ağırlık katar.

kot ceket

SPOR KIYAFETLERLE

Eşofman takımınıza en yakışacak ceket kot cekettir. Mont, yağmurluk ya da kabanlar eşofman gibi spor kıyafetlerini taşıyamazlar. Uyumsuz bir görüntü ortaya çıkar. Oysa kot ceket (mümkünse kapşonlu) kıyafetinizi daha derli toplu gösterir.

kot ceket

Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.