Yalnızca Kıyafetlerle İncecik Bir Bele Sahip Olmanız Mümkün


belinizi

Giydiğiniz kıyafetlerde özgüvenli ve rahat hissetmek çok önemlidir. Vücudunuzu, özellikle belinizi, aynada görmek istediğiniz gibi gösteren kıyafet ipuçlarını hazırladık!

ANVELOP ELBİSE

Bir anvelop elbisenin etrafındaki bağcıklar belinizi inceltmek için tam ortadan vücudunuza sarılır ve V yakası birbirine uyumlu bir görüntü yaratır. Bu elbise tarzı kaliteli kumaştan değilse her şişliği öne çıkaracaktır bu yüzden güvendiğiniz bir yerden aldığınıza emin olun.

belinizi

BLAZER CEKETLE ÖRTMEK

Fazladan bir kata ihtiyaç duyacağınız havalar geldiğinde, hırkaya alternatif olarak blazer ceket denemelisiniz. Vücudunuza, özellikle omuzlarınıza tam oturacak bir blazer ceketin yararlarına inanamayacaksınız! Hem vücudunuzu çok fazla sarmayacak hem de özgüvensiz hissettiğiniz noktaları örtecek. Sunduğu ciddi görüntüden dolayı da dışarıya çıktığınızda veya işe gittiğinizde giyebilirsiniz.

belinizi

KEMER EKLEYİN

Elbise ya da uzun bluzun etrafına saracağınız trend bir kemer bel inceletmek için başvurulan en eski ipuçlarından biridir. Ancak her kemer aynı etkiyi bırakamayabilir. Kalın, 3-4 cm’lik bir kemer meşhur hale gelmiş kum saati figürünü öne çıkarırken daha ince bir kemer kıvrımı az olan ve düz inen vücutlar için daha idealdir.

Kalın ve bol kazaklarda da kemeri kullanabilirsiniz. Zıt bir görüntü yaratacağı için bel detayı daha da göz önünde olacaktır!

belinizi

TRENÇKOTU ATLAMAYIN

Trençkotun asla modası geçmeyen klasik bir ceket olmasının bariz sebepleri var. Her türlü havaya uyum sağlayabilmesinin yanında vücudu sarış şeklinden dolayı neredeyse her kadının favori ürünü. Çoğu trençkotun bele bağlanan bir kemeri vardır ve bu da istenilen görüntüye ulaşmak için faydalıdır.

belinizi

BEL ÇİZGİNİZİ YÜKSELTİN

Doğru kıyafet bel çizgisinin yerini bile değiştirebilir. Yüksek bel pantolonlar ve etekler göbeğinizi içeri sokup belinizi daha ince gösterecektir. Üstelik hiçbir efor harcamayacaksınız! Göbek ve bel çevresinde birikmiş kilolaları takip ettiğiniz modayla güzelleştirmek mümkün! Kotlara ve orta boy eteklere bakınmaya ne dersiniz?

belinizi

KENARLARI RENKLENDİRİN

Yanında renkli şeritler olan elbiseler kıvrımlarınız için ideal bir seçimdir. Yan şeritlerini koyu renk olacak şekilde seçin, siyah ya da lacivert gibi. Böylece kontrast sağlanacak ve belinize ince illüzyonunu verecektir. Figürünüzü istediğiniz gibi sarması için bir kaç renk deneyin deriz.

belinizi

INSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN

belinizi


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.