Survivor’da Cinayet Şoku: Acun Ilıcalı Zor Konuştu


Survivor'da cinayet şoku

Dominik Cumhuriyet’inde çekimleri yapılan Survivor yarışmasında cinayet şoku! Acun Ilıcalı’nın en yakın çalışma arkadaşlarından biri hain bir saldırı sonucu hayatını kaybetti.

TV8’de yayınlanan ve sona yaklaşan Survivor yarışması dün akşam Kıbrıs’tan canlı yayınla ekranlarda olacaktı. Ancak perişan bir halde ekrana çıkan Acun Ilıcalı acı bir haber verdi. Ilıcalı Survivor’ın kameramanı Alper Baycın’ın hain bir saldırı sonucu hayatını kaybettiğini söyledi.

Oldukça üzgün görünen ve konuşmakta zorluk çeken Ilıcalı canlı yayınlanan programı da “şu anda yayın yapmamız mümkün değil” diyerek kapattı.>

SOKAK SALDIRGANLARI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ

Dominik Cumhuriyeti’nde çekimleri devam eden ve TV8’de yayınlanan Survivor ekibinde görevli Alper Baycın, Las Terrenas bölgesinde işten çıktıktan sonra sokak ortasında 2 kişinin saldırısına uğradı. Baycın, çantasını gasp etmeye çalışan iki saldırgana direnince arbede yaşandı. Yaşanan boğuşma sırasında saldırganlardan biri Baycın’ı kalbinden bıçakladı. Baycın, aldığı bıçak darbeleri ile olay yerinde yaşamını yitirirken, kaçan saldırganlar ise polis tarafından yakalandı. Nişanlı olduğu öğrenilen Baycın’ın, Ilıcalı’nın en yakın ekibinden olduğu belirtildi.

ELENEN YARIŞMACILARDAN MESAJLAR

Acı haberin duyulmasının ardından Survivor’dan elenen yarışmacılar kişisel sosyal medya hesaplarından üzüntülerini ifade eden mesajlar yayınladılar.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe