Ebru Gündeş’in Yerine Gelen İsim Belli Oldu


ebru gündeş'in yerine gelen

O Ses Türkiye’de Ebru Gündeş’in yerine gelen isim belli oldu. Jüri üyeliğinden kendi isteğiyle ayrılan Gündeş’in yerine jüri koltuğuna oturacak isim yine çok ünlü bir ses.

Ebru Gündeş, 3 sezondur jüri üyeliği yaptığı O Ses Türkiye’den kendi isteğiyle ayrıldı. Yerine gelen isim ise Sibel Can oldu.

YENİ JÜRİ ÜYESİ SİBEL CANebru gündeş'in yerine kim geldi

Ebru Gündeş kocası Reza Zarraf’ın Amerika’da tutuklanmasının ardından zor günler geçiriyor. Bu süreçte ekranlarda olmayı istemeyen Gündeş O Ses Türkiye’deki jüri üyeliğinden ayrılmaya karar verdi ve bu haberi kendi sayfasından bir mesaj yayınlayarak duyurdu. “İçinde bulunduğum durumdan dolayı dostum Acun Ilıcalı’dan bu sene izin istedim kendisi de her zamanki desteğiyle beni anlayışla karşıladı” diyen Gündeş jüri üyesi arkadaşlarına da teşekkür etti.

Gündeş’in ayrılmasından sonra ise onun yerine kimin geleceği merak konusu olmuştu. Acun Ilıcalı Ebru Gündeş’in yerine en az onun kadar iddialı bir ismi jüriye dahil etti. Ebru Gündeş’in yerine bu sene Sibel Can jüri koltuğunda oturacak.

Diğer jüri üyeleri; Hakan-Gökhan Özoğuz, Hadise ve Murat Boz isimleri ise yollarına devam ediyor.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.