Demet Akalın ve Okan Kurt’un Evliliğini Bitiren O Son Söz


Demet Akalın ve Okan Kurt'un

Demet Akalın-Okan Kurt ayrılığının gerçek nedeni ortaya çıktı. Evine icra gelen Demet Akalın o sözleri duyduğunda soluğu mahkemede aldı ve eşinden boşandı.

Geçtiğimiz günlerde eşi Okan Kurt’tan ayrılan Demet Akalın’ı bu noktaya getiren neden belli oldu. Bugüne kadar birçok kez eşinin borçları nedeniyle zor anlar yaşayan Demet Akalın evliliğini yıkmayı hiç düşünmemişti ama o gün eve gelen icra memurlarını gören kızı Hira’nın sözleri ünlü sanatçıyı harekete geçirdi. İcra memurları geldiğinde Hira “Köpeğimi bari almasınlar anne” diye ağlayınca Akalın boşanma davasını açtı ve 10 dakika içinde evliliğine son noktayı koydu.

O gün Demet Akalın, kızı Hira ile Beykoz’daki evlerindeyken icra memurları geldi. Okan Kurt’un 150 milyon liralık borcu nedeniyle evdeki eşyaları haciz etmeye başladılar. Ancak salondaki işleri bitince küçük Hira’nın odasına yöneldiler.

“KÖPEĞİMİ BARİ ALMASINLAR ANNE”

Odasındaki TV ile bilgisayarı alınan Hira, “Köpeğimi bari almasınlar anne” deyince gözyaşlarına boğulunca Akalın kararını verdi ve avukatına hemen boşanma davası açmak istediğini söyledi. Önceki gün de 6.5 yıllık eşi ve kızı Hira’nın babası Okan Kurt’tan önceki gün tek celsede boşandı. İddialara göre Okan Kurt, duruşma sırasında boşanmak istemediğini söyledi. Ancak Demet Akalın direttiği için boşanma gerçekleşti.

Akalın, boşanmanın ardından ilk açıklamayı şöyle yapmıştı: “Benim evim Okan’ın ağabeyinin home ofisiymiş. Pes artık. Kızımın odasını bile almayı düşündüler. Ne diyelim” dedi. Hakkında sosyal medyada birçok yorum yapılan Akalın, bunlar için ise “Herkes her şeyi düşünebilir, sıkıntı yok. Bana sevenlerimin duası yeter” demişti. (Sabah)

4 Adımda Baklava Nasıl Kesilir?

Demet Akalın ve Okan Kurt'un

 

İnsülin Direncine Karşı Bitkisel Çay

insülin direncine karşı

Hacamat Nedir? Yararları Nelerdir? Zararı Var mıdır?

Demet Akalın ve Okan Kurt'un

 

Misel Su ile İkisi Bir Arada: Makyaj Temizleme + Nemlendirme

misel su

 

Her Gün 5 Saniye Bu Noktaya Basın! Mucizeyi Yaşayın!

akupunktur noktaları

Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.