Demet Akalın, Eser Yenenler’e Instagram’dan Yüklendi


Demet Akalın, Eser Yenenler'e Instagram'dan Yüklendi

Murat Boz, Eser Yenenler’in evinde Nihal ve Bahar Candan kardeşlerle görüntülenince, herkes şok oldu. Demet Akalın Eser Yenenler’e instagramdan yüklendi.

Geçtiğimiz hafta Murat Boz ile sevgilisi Aslı Enver’in ayrıldığı dedikoduları magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Bunun nedeni olarak da Boz’un Eser Yenenler’le birlikte bir mekanda eğlendikten sonra, geceyi Yenenler’in evinde Nihal ve Bahar Candan kardeşlerle geçirmesi olarak gösterilmişti. Olay gerçekti, ancak Boz ayrılık iddialarını reddetmiş ve “o gece o evde birçok tanımadığım insanla birlikteydim” diye açıklama yapmıştı.

DEMET AKALIN: 3 ADAMI SEVMİYORUM

Ancak bu açıklama Boz ve Enver’in hayranlarına yetmedi. Boz’un hayranları Eser Yenenler’e sosyal medya üzerinden ‘Bu ilişkinin bitmesi senin eserin’ şeklinde paylaşımlar yaparak yüklendi.

Tam olaylar durulmuştu ki Eser Yenenler’i bu olay üzerinden suçlayan biri daha çıktı: Demet Akalın

Akalın instagram hesabından şunları yazdı: Ayyy su 3 adamı popstar ortak kulisimizde ismimi parcalamadan oncede sevmiodum! Yuzlerinede soyluorum sevmiorm sevemedim cokda umurlarında”

Demet Akalın, Eser Yenenler'e Instagram'dan Yüklendi


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.