Yıllar Sonra Yeniden: Demet Akalın ve Demet Şener Kavgası


Demet Akalın ve Demet Şener

Yıllar sonra yeniden Demet Akalın ve Demet Şener kavgası alevlendi. Bu kez Demet Şener, Akalın’ın “Aldatıldım” iddialarına yanıt verdi. Niye ayrıldıklarını açıkladı. Demet Akalın’ın ‘aldatıldım’ iddiaları gerçek değil. İbrahim’in ailesi Demet Akalın’ı istememiş” dedi.

UFAK BİR HATIRLATMA: NİYE KAVGALILAR?

Demet Şener – Demet Akalın arasında yıllardır bilinmeyen bir çekişme var. Bilmeyenler, unutanlar için kavganın mazisini hatırlatalım: Yıllar yıllar önce, 1998 yılında Demet Akalın ve ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay birlikteydi. Birliktelik 4 yıl sürmüş, evlenmelerine ramak kalmıştı, Akalın gelinlik bakıyordu. Tarihler Haziran 2001’i gösterirken magazin dünyası Akalın ve Kutluay çiftinin ayrıldığı haberi ile sarsıldı. Kutluay’ın bu ayrılıktan kısa süre içinde Demet Şener’le  birlikte olmaya başlamasıyla, Akalın Şener’i “yuva yıkan kadın” olarak yaftaladı. Kutluay ve Şener’in evlenmesi bile bu yaftayı silemedi. Geçtiğimiz günlerde ünlü basketbolcu ile Demet Şener’in boşanması üzerine de sosyal medyada “yuva yıkanın yuvası olmaz” şeklinde yorumlar dolaştı. Demet Şener bu iddialara “ortada bir yuva yoktu ki yıkılsın” diye isyan etti.

Demet Akalın ve Demet ŞenerCANLI YAYINDA ECE ERKEN’LE KAVGA ETTİ

Sürekli olarak Demet Şener’in üzerine yıllar önceki bu ilişkiyle gelinmesi artık Şener’i çileden çıkarmış olmalı ki eski manken açtı ağzını yumdu gözünü.
İbrahim Kutlay tarafından Edvina Sponza ile aldatıldığı için boşanan Demet Şener dün instagram sayfasına Kutluay’la evlediği günden gelinlikli bir fotoğrafını koydu. Fotoğrafın altına bir takipçisi “Zamanında da Demet Akalın’ı sizinle aldatmadı mı? Adam gibi sevmediği baştan belliydi” yorumu Şener’i isyan ettirdi. Şener bu yorumun altına ‘Yıllarca üzerimden prim yaptı, mağdur numarasıyla. Susmak yok artık. Yeter’ yazarak kavganın fitilini ateşledi.
Ardından Beyaz Tv’deki “Söylemesem Olmaz” programına bağlandı. Programın sunucusu Ece Erken’in “Demet Akalın’ın eşyaları o dönem kapıya atıldı” demesi üzerine sesini yükselten Şener “Yayın ilkelerine uymak zorunda olduğunuz bir şeyi araştırmadan, sadece duyumlarla birilerinin maşaları olarak söylediğiniz sözlerin, özellikle Ece Erken tarafından söylenenlerin, hiçbir şekilde gerçeği yansıtmadığını şerefim üzerine yemin ederek söylüyorum.” dedi. Maşa sözüne sinirlenen Erken kendisinin de olayları birebir yaşadığını iddia etti.

“Mağdur edebiyatından ve yalanlardan çok sıkıldım” diyerek sözlerine devam etti.

KUTLUAY’IN AİLESİ DEMET AKALIN’I İSTEMEMİŞ

Akalın hakkında konuşan Şener şunları söyledi: Benim için yıllarca konuştu bu kadın. Ben kimsenin sevgilisini almadım. Bir ilişki biter bir ilişki başlar. Biten bir ilişkiden sonra öncesinde ne olduğu beni ilgilendirmez. Demet Akalın, verdiği röportajlarda üçüncü şahıslar yok deyip durdu ama bu damga üzerime yapıştı. Ben Demet Akalın’a bir kere merhaba demedim… Onların ilişkisi bizim ilişkimiz başlamadan 4 ay önce bitmiş! Ama Demet Akalın, baktı ki benim adım iyi oradan yürüdü… ”

Asıl bomba ise yıllar sonra Demet Akalın ve İbrahim Kutluay’ın neden ayrıldığını açıklaması oldu. “Demet Akalın’ın aldatıldım iddiaları gerçek değil. İbrahim Kutluay’la ilişkileri benim yüzümden bitmedi. İbrahim’in ailesi Demet Akalın’ı istememesi” dedi.

Demet Akalın ve Demet ŞenerİBRAHİM KUTLUAY O DÖNEMDE DEMET AKALIN’I TANIMIYORDU

Demet Şener’in hemen ardından, Demet Akalın’ın o dönemde ev arkadaşı olan Özlem Selanik de canlı yayına bağlanarak bu konuyu doğruladı ve şunları söyledi:
‘İbrahim Kutluay, ilişki boyunca Demet Akalın ile evliliğe yanaşmadı ve hep bahaneler üretti. Bu sebepten dolayı da ilişki hiçbir zaman Demet Akalın’ın istediği boyuta geçmedi. Demet Şener ve Demet Akalın’ın da bir tanışıklığı yok. O dönem Demet Şener podyumlarda fırtına gibi eserken Demet Akalın zaten şarkıcılığa başlamıştı. Öte yandan İbrahim Kutluay, Demet Şener hayranıydı. Hatta ‘Türkiye’de iki kadın beğeniyorum onlar da Hülya Avşar ve Demet Şener’ derdi. Demet Şener, İbrahim Kutluay’ın hayatına Demet Akalın döneminde girmedi.”


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.