Demet Akalın’ın Aile Tablosu Bir Garip


demet akalın'ın aile tablosu

Demet Akalın, eşi ve kızıyla birlikte aile tablosunu yaptırmış. Tabloyu sosyal medyadan yayınlayınca takipçilerden büyük tepki gördü. Beğenenler oldu elbette ancak eleştirenler çoğunluktaydı.

İŞTE DEMET AKALIN’IN AİLE TABLOSU

Arda Büyük imzasını taşıyan yağlı boya tabloda Demet Akalın, eşi Okan Kurt ve kızları Hira ile birlikte görünüyor. Tabloyu sosyal medyadan yayınlayan Akalın, sonuçtan oldukça memnun görünüyordu. Gelen tepkiler karşısında fikrini değiştirdi mi bilinmez ama tabloyu evinin en güzel köşesine asacağını belirtmişti. Demet Akalın’ın aile tablosu şu şekilde:

demet akalın'ın aile tablosu

GÜLDÜREN DETAYLAR

Sosyal medya kullanıcılarından tabloya ilişkin ilk gelen tepki Demet Akalın’ın Ebru Gündeş’e benzediği yönünde oldu ki siz de yukarıda görüyorsunuz bu gayet haklı bir tepki oldu. Ağır göz makyajı, çekik gözleriyle sanki karşımızda Akalın yok da Gündeş var.

Tabloda eleştirilen ikinci detay ise Okan Kurt’un üstünün çıplak olmasıydı. Hatta Akalın bile gelen tepkiler karşısında “Evet fazla çıplak olmuş” dedi.

Tabloda en beğenileni ise Akalın – Kurt çiftinin kızları Hira oldu. Herkes onun sevimliliği ve gerçekçiliği konusunda hem fikirdi.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.