Hepimiz Fransız kadınlarının güzelliklerinin hayranıyız. Hem bu kadar doğal görünüp hem de göz alıcı olmayı nasıl başarıyorlar. İşte sırları…

Fransız kadınları aslında çok az makyajla güzel olmayı başarıyor. Ama bakım yöntemlerini çokça uyguluyorlar.

FRANSIZ KADINLAR NEDEN BU KADAR GÜZEL

1. Fransız kadınları çok zarif kadınlar. Zerafetlerinin sırrı da doğal makyajdan geçiyor. Gündüz gece fark etmez makyajda abartıdan kaçıyorlar.

fransız kadınların güzelliklerinin

2. Makyajdan daha çok cilt bakımına önem veriyorlar. Bunun için de yine doğal yolları tercih ediyorlar. Yüze buzla masaj yapıyorlar.

fransız kadınlarının güzelliklerinin

3. Ciltlerini mineralli su ile yıkıyorlar. Gün sonunda ciltlerini günlük kir ve makyajdan arındırıyorlar.

4. Böylece sağlıklı ve parlak bir cilde sahip oluyorlar ve fondöten, pudra gibi kozmetik ürünleri kullanmalarına gerek kalmıyor. Makyajın veremediği, hatta üzerini örttüğü canlılığı cilt temizliğiyle sağlıyorlar. Makyaj yaparken de aydınlatıcılardan faydalanıyorlar.

5. Tabii makyaj yapacakları zaman da kırmızı ruju tercih ediyorlar. Tek bir kırmızı rujla kusursuz zarifliğe ulaşabiliyorlar.

fransız kadınlarının güzelliklerinin

6. Tabii ki sağlıklı besleniyorlar. Diyetlerine dikkat ediyorlar. Bizim gibi 3 gün diyet yapıp, sonra günlerde kendilerini karbonhidratlara vurmuyorlar. Her daim kilolarına dikkat ediyorlar

fransız kadınlarının güzelliklerinin

7. Son olarak Fransız kadınları yürüyüş yapmayı bir keyif olarak görüyorlar. Hem ruhlarını hem vücutlarını böyle dinlendiriyorlar.