Düz Beyaz T Shirt İçin 5 Farklı Kombin


beyaz t shirt

Yıl boyunca dolabınızında hep olan şey beyaz t shirttür. Beyaz, kasik bir seçimdir ve asla sizi yarı yolda bırakmaz. Ancak arada sırada yeni şeyler denemek gerek. Yenilik getirip farklı etkinliklere uydurmak istediğiniz kombinlerinizi vazgeçilmez beyaz t shirt eşliğinde de yapabilirsiniz.

Aşağıdaki beş ipucunu deneyin ve asla sıradan olmayan beyaz t shirtlü kombinlerinize merhaba diyin.

DÜĞÜM ATMAK

Düz t shirtü, terziyle uğraşmadan, başka bir stile sokmanın en kolay yolu önünü düğümlemektir. Bu düğümü iki kenardan ya da aşağıdaki resimde olduğu gibi ortadan atabilirsiniz. Eğer gün içinde bu düğümün yavaş yavaş açıldığını fark ederseniz de çözüm basit. Lastik tokanızla düğümün etrafını bağlayın. Her şeyi yerli yerinde tutacaktır!

beyaz t shirt

ETEK EŞLİĞİNDE GİYMEK

Etek, stiline ve uzunluğuna göre, tüm kıyafetin tarzını değiştirebilir. Beyaz t shirte yeni bir kombin vermek adına en ideal boy orta boydur. Çünkü ne ilgiyi üzerine çok çeker ne de fazla sadedir. Beyazın klasikliğine yakışan bir boydur. Rengi ve kumaşı ise tamamen size kalmış. Eğer beyazın sadeliğini bozmak istemiyorsanız siyah veya bej renkle gidin. Eğer başka bir renkle patlatmak istiyorsanız, kırmızı veya turuncuyu tercih edebilirsiniz!

beyaz t shirt

YÜKSEK BELİN İÇİNE SOKMAK

Seksenlerden bugüne bir türlü vazgeçilemeyen sevdalardan biri yüksek bel. Beyaz t shirtü yüksel bel pantalonla giymenin bazı ipuçları vardır. Havalı olması için mutlaka t shirtü içinize sokmalısınız. Yüksek belin, özellikle dar kesim değilse, üzerine giyilen t shirt bol bir şekilde sallanmamalıdır. İçinize sokup hafifçe çekiştirerek rahat ama şık bir görünüme kolayca ulaşabilirsiniz.

beyaz t shirt

AKSESUARLARA BIRAKARAK

Her kıyafetin kurtarıcısı aksesuarlardır. Beyaz t shirt için de bu durum geçerli. Takacağınız saat, kolye, küpe ve çanta öyle etkiler yaratacaktır ki! Kahverengi, kare bir kol çantasına eşlik etmesi için aynı renk kemerle koordinasyon yaratabilirsiniz. Boynunuza ise gerek fular gerek kolye takabilirsiniz. Gümüş tonu da altın tonu da beyaz t shirtü yükselten ve bambaşka havaya sokan en önemli aksesuarlardır. Tüm bunlar beyaz t shirtü çok daha etkileyici ve detaylı bir görünümün içine sokmuş olur.

beyaz t shirt

BLAZER CEKET EŞLİĞİNDE

Resmi kombinlerin ideal parçası her zaman blazer cekettir. İş görüşmeleri, okul, önemli bir buluşma… Aklınıza ne gelirse blazer tüm buluşmanın özenini üstlenebilir! Bu durumda da beyaz t shirtün sadeliğini zarafet taşıyacaktır. Üstelik denge sağlanacaktır. Blazerın içine giyilecek çok daha resmi bir gömlek fazla kasıntı duracak, fazla rahat bir üst ise çok rahat duracaktır. Halbuki beyaz ve blazer harika bir ikilidir.

beyaz t shirt

 

 


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.