İlk Gördüğünüz Şey Psikolojinizi Ele Veriyor! Buyrun Teste


ilk gördüğünüz şey

Bu fotoğraflarda ilk gördüğünüz imaj psikolojinizin ne durumda olduğuna dair ipuçları verecek. Haydi teste… 

Psikolojide fotoğraflarla yapılan testler insanın kişiliğini ele verir. Birazdan göreceğiniz fotoğraflardaki ikili görüntüler kendinizi anlamanıza yardım edecek, bilinçaltındaki gizli kalanları ortaya çıkaracak. İşte sizin için hazırladığımız psikolojik test

Balık mı görüyorsun yoksa bir kadın yüzü mü?

ilk gördüğünüz şey

Kadın yüzü

Çok meraklısınız. Hem insanların hayatını hem de sosyal durumları merak etmeden yaşayamazsınız. Ancak bu sizin entelektüel olmadığınız anlamına gelmez. Doğuştan bilirkişisiniz.

Balık

Sen aslında mutlu birisin ancak şansa inanırsın. Eğer bir şey yolunda gitmezse soğukkanlılığını korur, şansın bir gün sana güleceğini bilirsin.

Anahtar deliği mi görüyorsun yoksa üzülen adam figürü mü?

ilk gördüğün şey

Anahtar Deliği

Aslında kahin olmalıymışsın, çünkü gelecek senin ilgi alanına giriyor. Ama yine de yüzleşmekten çekindiğin konular var. Üzerine git…

Üzülen Adam Figürü

Sen kendini tanımıyorsun. Üzüldüğünde üzüldüğünü bilmiyorsun, yaşadığın şeyin hayal kırıklığı olduğunu anlamıyorsun. Bir dur, düşün ve kendine dön… Mutluluk içinde.

Açık kapı mı görüyorsun yoksa müzik notası mı?

ilk gördüğünüz şey

Açık Kapı

Değişiklikler için hazırsın ve doğru yönde ilerliyorsun. Geleceğinden eminsin. Bu yolda devam et.

Müzik Notası 

Yaratıcılık senin doğanda var ve bunu ifade etmek istiyorsun. Eğer sıkı çalışırsan başaracaksın…

İnsanlar mı görüyorsun sütunlar mı?

ilk gördüğün şey

Sütunlar

Romantik bir insansın. Bazen konfor alanınızı terk etmekten korkuyorsun ancak böyle davranarak istediğini elde etmen zor. Bakış açını değiştirmen gerek.

İnsanlar

Kendini güçsüz hissediyorsun. Ah bir kendine inansan başaramayacağın şey yok. Herkese yardım etmeye hazır, nazik bir insansın. İçindeki gücü keşfet.

Erkek mi görüyorsun kadın mı?

ilk gördüğünüz şey

Erkek

Eğer bir kadınsan romantik bir ilişki özlemi içindesin.  Zaten bir eşiniz ya da sevgiliniz varsa, onunla aranda güçlü bir bağ var. Eğer erkeksen, sevgilini kıskanıyorsun

Kadın

Kadın isen, bu, hayata karşı çok pozitif bir tutumun var. Kendinle uyum içinde yaşıyorsun. Erkek isen, kadın güzelliğini takdir ediyorsun. Hatta çapkınsın diyebiliriz.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.