Duvarlarınızı Dekore Etmek İçin Yaratıcı Yollar


duvar

Eğer sıkıcı duvar kağıtları ve klasik çerçevelerden sıkıldıysanız duvarınıza getirebileceğiniz yeniliklerden haberdar olma zamanı. Yaratıcı duvar dekore fikirleri boş ya da dolu duvarınızı kendine getirecek.

Karakterinizi ve duygularınızı yansıtmak için evinizi dekore ediş şeklinizi bile kullanabilirsiniz. Duvarlar da sizin için bir ressamın tablosu gibi olmalı. Her odaya tamamlanmış hissiyatı veren ve bunu eğlenceli bir şekilde yapan dekor fikirleri bolca var. Belli bir bütçeniz varsa da sıkıntı yok çünkü listemiz oldukça erişilebilir hayallerden oluşuyor.

SEPETLER

Duvarda sepet olması kadar trend olan bir şey zor bulunur! Elle işlenmiş ya da sevdiğiniz bir dükkandan bulduğunuz sepetler duvarınız için çok orjinal bir fikirdir. Eğer odanızdaki renkleri patlatmak istiyorsanız birbirine kontrast sağlayacak renkler seçebilirsiniz. Sade olmak istiyorsanız, aşağıdaki hasır sepetleri gözden geçirebilirsiniz.

duvar

BİTKİLER

Duvarlara biraz yeşil ekleme zamanı geldi de geçiyor. Modern çiftlik evi havası veren bu aksesuar oldukça ucuz ve bir anda kendinizi bahçe sahibi biri olarak bulabilirsiniz. Bitkiler bir kere sevildi mi durması zor oluyor! Duvara asılması için tasarlanmış saksılar hasır ipleriyle evinize çok yakışacaktır.

duvar

NEON IŞIĞI

Modern dekorasyon denildiğinde akla gelen ilk şeylerden biri neon ışıktır. Fişe takıldığı an tüm odayı parlatarak çok havalı bir hale getiriyor. Sabah saatlerinde, sürekli yakılı olmadığında da, neşesi sönmüyor. Sevdiğiniz bir kelime ya da şekil için neon ışık bulmanız oldukça kolay, özellikle sanal ortamda.

duvar

RAFLAR

Duvara çivilenen raflar kazandırdıkları yer miktarı ile çok ünlüdür ama aynı zamanda görüntüsü de odaya çok şey katar. Siyah ve beyaz, tahta, renkli… Ne seçerseniz seçin duvarınızın sıkıcı boşluğu gidecektir. Üstelik bu raflara istediğiniz her şeyi dizebilirsiniz. Kitaplarınızı, mumlarınızı ya da küçük saksılarınızı. İçinizden ne gelirse. Sıkıldıkça değiştirip, tüm dekorasyonla da oynayabilirsiniz. Raflar bu sunduğu çeşitlilikle çok yararlıdır.

duvar

AYNA

Aynaların odalara daha büyüklermiş ilüzyonu sağladığını çok kez yazmıştık. Girişlerde ve stüdyo apartmanlarda bu avantajıyla fazlasıyla kullanılır. Halbuki klasik bir dekorasyon parçası olduğunu da unutmamak lazım. Dresuarınızın ya da çekmeceli dolabınızın üzerine asmayı bir düşünün deriz.

duvar

GALERİ

Asmak için yalnızca bir fotoğraf seçmek zor bir karar, sizi anlıyoruz. Duvarınızın can sıkıcı boşluğunu kendinize ait bir fotoğraf galerisiyle doldurmaya ne dersiniz? Fotoğrafları nasıl sıralarsanız sıralayın, yanlış durması imkansız. Siyah kenarlıkları olan çerçeveleri seçip uyum yaratarak içlerini ailenizle veya çektiğiniz fotoğraflarla renklendirin!

duvar


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.