Dolabınızı Anında Güzelleştirecek 5 Kıyafet


kıyafet

Giydiğimiz her kıyafeti bir araya toplayan ve olduğundan daha emek verilmiş gösteren belli başlı parçalar vardır. Dolabımızda her zaman olmasını isteyeceğimiz bu kıyafet ve aksesuar parçaları, giyinirken işimizi kolaylaştırır. Aşırı emek ve para harcamadan kıyafetimiz tamamlanmış gözükür. Günlük hayatına yardımcı olması için bu ipuçlarından faydalanın derim.

Kruvaze Ceket

Kruvaze ve blazer ceketleri her dolabın esaslarındandır. Her duruma hazırlıklı olmanızı sağlar. Toplantıdan tutun sıradan bir akşam yemeğine kadar her durumda sizi kurtaracaktır.

kıyafet

Güneş Gözlüğü

İçinde rahat olduğunuz bir şekle karar verin ve keyfinize bakmaya başlayın. Stilinizi temsil eden bir güneş gözlüğüne sahip olmanız ve onu çantanızdan eksik etmemeniz özgüveninize 10 katar. Sıkıcı bir kıyafet, gözlüğünüzle birleştiğinde sizi daha çok yansıtan bir kombine dönüşebilir.

kıyafet

Küpe

Farklı stili olan ve dikkat çekici bir küpe inanılmaz sade bir kıyafetinizi anında ilgi çekici yapabilir. Eğer sabah giydiklerinizi yeterli bulmazsanız seçtiğiniz stil sahibi küpelerle bambaşka bir sonuca ulaşabilirsiniz. Üstelik bir sürü iltifat alacağınız kesin!

kıyafet

Renkli Babet Ayakkabılar

Baştan sona siyah giyinmek kolay elde edilebilecek bir alışkanlıktır. Bu olağan bir durum ancak özellikle bahar ve yaz aylarında biraz renge ihtiyaç duyarız. Rahat babet ayakkabılarıyla bunu sağlamak kolay olacaktır.

kıyafet

Deri Çanta

Kanvas ve delik olmaya müsait bir çanta taşımaktansa deri her zaman ”bu iş bende” der. Çanta sapıyla da beraber oldukça feminen duracaktır. Pantalon ve basit bir beyaz t shirtü bile tamamlayıp geliştirebilir.

kıyafet


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.