Burcunun En Eşsiz Özelliği Nedir?


burcunun en eşsiz özelliği

Burcunun en eşsiz özelliği ne biliyor musun? Astroloji meraklıları biliyorlar ki aşırı meraklı olmak, duygusal olmak veya titiz olmak gibi özelliklerimiz yıldızlarda yazılı. Hakkınızdaki eşsiz o özellik çoktan karekterinize işlemiş bile. Ama astrolojiye ilgilenmiyorsanız o özelliğinizle burcunuz arasındaki bağı henüz fark etmemiş olabilirsiniz.

Her burç kendine has özelliklere sahiptir ve hepsi birbirini tamamlarlar.

İşte senin burcunun en eşsiz özelliği :

burcunun en eşsiz özelliğiKoç : Modayı Belirleyen Sizsiniz

Ateş grubuna ait olan koç aynı zamanda burçlar kuşağının başını çekendir. Bu yüzden modada da ilklere imza atıp ileriyi belirleyen olması şaşırtıcı değil. Koç genellikle herkesten önce 10 adım öteyi düşünmeye başlamış olur. Bu da demektir ki doğuştan liderdir ve yol açan kimselerdir. Fikirleri önce yargılansa da bu henüz dünyanın koça hazır olmadığı anlamına gelir!

Boğa : Tüm Tartışmaları Kazanırsınız

Boğa, inatçılığı ve kararlılığıyla asla geri adım atmayacak ve düşüncesini bıkmadan savunmaya devam edecektir. Hatta kimi zaman hatalı olsalar bile bunu kabul etmeyecek ve ayakta tartışmaya devam eden son insan olarak kalacaklardır.

İkizler : Kendinizle Anlamlı Sohbetler Yapıyorsunuz

Dışa dönük karekteri olan ikizler konuşacak kimse yokken bile susamazlar. İkizler nasıl doğru zaman geçileceğini ve insanlarla nasıl konuşacaklarını biliyorlar ancak dinlemek ve cevap vermek konusunda berbatlar. Genelde insanların ne dediğini dinlemeye vakit ayırmazlar. Bu yüzden kendilerini dinlemekten daha memnunlar.

Yengeç : Sevmeyi Seviyorsunuz

Eğer çok hızlı aşık olan birini tanıyorsanız yengeç olma ihtimali yüksektir. Çok sadık ve sevgi doludurlar. Bir kere aşık oldular mı klişe olan  her türlü romantik şeyi partnerleri için yapmaya hazır olurlar. Yengeçin bu içten gelen doğal sevgisi ve o sevgiyi karşı taraftan görme isteği bağımsız burçları rahatsız edebilir.

Aslan : Her Zaman İlgi Odağısınız

Sahne ışığı seven aslanlar için dünya adeta bir tiyatro sahnesi ve kendisi de başrol oyuncudur. Dramatik ve etkileyici aslanın yanında bulunmak keyifli ve heyecanlıdır. Bu yüzden aslan ara sıra yanında arkadaş isteyip sahneyi tek kullanmayı tercih etmediğinde etrafında bolca insan bulacaktır.

Başak : Sorun Çözücüsünüz

Analitik olan başak kimi zaman adeta bir bilgisayar gibidir. Bir sürü bilgi arasından neyin yararlı olduğunu anlar ve kullanır. Bu yüzden herhangi bir sıkıntılı durumun içine girip, kavrayıp, çözebilir. Bu yüzden içinden çıkılması zor zamanlarda başak olan bir arkadaşınızı aramak aklınızdan geçebilir.

Terazi : Kararsızlıklarınla Başa Çıkamıyorsun

Terazi her durumun ve kararın iki tarafını da çok net görebildiği için kafasındakileri sonuçlandırması çok uzun sürer. Genelde sorduğunuz sorulara ”Sen ne istersin?” diyerek cevap verir. Başka türlü sonuçlanamaz çünkü. İnsanlara olan saygını ve sevgini takdir ediyoruz ancak arada kendi isteklerini de gerçekleştirmelisin!

Akrep : İnsanları Kendinize Magnet Gibi Çekiyorsunuz

Akrep öyle bir insandır ki bir odaya girer ve yabancı bir insan kendini ona tutulmuş bulur. Bu onların yapılarında vardır. Tutkuludurlar ve bazen içimizi okuyabileceklerini hissederiz. Aslanın tersine akrep gerçeğin peşindedir sahne ışığının değil, bu yüzden çoğu zaman insanlar kendilerini bir akrebe açılırken bulur.

Yay : Kendi Maceralarınızı Yaratıyorsunuz

Kaygısız olan yay her zaman bir maceraya hazırdır. Hayatın onlara verebileceği en güzel ve en değerli anları her zaman yaşamaya çalışırlar. Hayatı dolu dolu yaşa çok klişe gelebilir ancak yaya daha uygun bir söz olamaz.

Oğlak :  Herkesten Daha Başarılısınız

Oğlağı her zaman bir yığın işle uğraşırken görebilirsiniz ancak buna rağmen herşeyin üstesinden de geliyordur. Başarı için öyle bir kararlılık ve hırsları vardır ki her gün hedefleri için bir şeyler başarırlar.

Kova : Tutkulu Bir Lider

Kovanın zekice fikirleri ve ileri görüşlü planları vardır. Bunlar uğruna bir grup oluşturup peşine düşecek olan da onlardır. İşin iyi yanı insanları da onları takip etmek isterler. Tatlı bir dilleri ve iyi çalışan bir mantıkları vardır. Böylece kalplerindeki şeyi takip etmekte ısrarcı olacaklardır. Belki de başarılı olacaklardır. Peşlerinden de gelenler olacaktır.

Balık :  Adeta Bir Bilmecesiniz

Soğuk ve zor gerçekliği, iyi ve sevgi dolu şeylerle dengelemeyi bilir balık. Onları tanımak size adeta bir büyülü yolculuk gibi gelir. Bazen anlamakta zorlanırsınız bile. Hassas ve dokunaklı karekterleriyle her zaman değişik ve entellektüel işlerin peşindedirler.


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.